yeni varaklı ayna modelleri 2012

Kategori: ev dekorasyonu modelleri - 116 kere okunduYorum Yazın
yeni varaklı ayna modelleri 2012

Varak Osmanlı’dan bugüne kadar gelen ve o dönemde süsleme olarak bilinen varak sözcüğü şimdilerde de kullanılıyor. Varaklı ayna modelleri özel olarak yapılıyor ve usta eller tarafından bezeniyor. Varak aynalarda 3 çeşit renk kullanılıyor. Bakır, gümüş, altın. Ayna bir bayan için çok önemli bir gereçtir. Zira aynasız bir hayat düşünülemezdi :)

Evlerimizin vazgeçilmez aksesuar ve gereci olan aynalar, dekorasyonunuza uygun olarak da tasarlanabiliyor. Evinizde basit aynalara yer vermeyin. Çünkü aynaya bakarken o hoş ambiyansı da hissetmek gerekir. Varaklı ayna modelleri genellikle klasik tutkunu olanlar için tercih edilen bir ayna modelidir. Günümüzde her ne kadar dekoratif aynalar kullanılmaya başlandıysa sa varaklı ayna modellerinin de tutkusu olan birçok insan var. Sizde evinizde eski eserlerimizi yaşatmak istiyorsanız varaklı ayna tercih edebilirsiniz. Bir aksesuar olarak da evinize çok hoş bir görünüm katabilir. Özellikle yaprak figürlü varaklı aynalar çok şık görünüyor. Bunun yanı sıra ağırlığıyla da sizleri cezbedecek! Evinizde bu şahane aynalardan görmek istiyorsanız bence hemen siparişinizi verin :)

Değerli ziyaretçilerimiz Osmanlı’dan günümüze kadar gelen varaklı ayna modellerini sizler için biraraya getirdik. Özel olarak tasarlanan bu aynalar orjinalliğini yitirmeden sizlerin evlerini süsleyecek. Dilerseniz modellere bir göz atalım. Modeller hakkında görüş ve önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

varaklı ayna modelleri 2012
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!