yeni tasarım sertaç delibaş ayakkabı modelleri 2012

Kategori: ayakkabı modelleri - 34 kere okunduYorum Yazın
yeni tasarım sertaç delibaş ayakkabı modelleri 2012

Genç tasarımcılarımız dan Sertaç delibaş’ın yeni sezona damgasını vuran ayakkabı modellerini tanıtmaya devam ediyor. Her modelin kendine özgü bir tasarımı var özelliğini el yapımından alan Sertaç delibaş modelleri diğer ayakkabılardan bir bakışta bile ayıran özellikte. Genç tasarımcımız ülkemizin gururu ve yurt dışında tanınan isimler arasında yer alıyor.

Özenle hazırladığı tasarımları bizde sizler için web sitemize araştırıp en güzel parçaları bir araya getirdik. Her bayanın tutkusu ayakkabı modellerinde mutlaka platform modelleri tercih edeninizde vardır. İşte en nadide parçalardan oluşan tasarım harikası Sertaç delibaş ayakkabı modelleri. Fazlasıyla gösterişli olan tasarımlar biraz kokoş:) diye tabir ettiğimiz modellerinden oluşuyor.

yeni tasarım sertaç delibaş ayakkabı modeli

Bot tarzın kullanıldığı tasarımlarda platform oluşları seneye damgasını vuruyor. Adeta renk cümbüşü olan her rengin bulunduğu tasarımların çizgisiyle, duruşuyla farklılığını ortaya koyuyor. İstenilen her ortamda rahatlıkla kullana bileceğiniz modelleri bir araya getirdik sizlere kalan ise içlerinden kendiniz için en uygun modeli seçmek. Sertaç delibaş’ın dünyaca tanınan ismini neden sizde ayağınızda sergilemiyorsunuz…Eklediğimiz resimlere tıkladığınızda daha büyük boyutta görebilirsiniz…

yeni tasarım sertaç delibaş ayakkabı modelleri 2012

sertaç delibaş ayakkabı modelleri

kendini özel hissedenler için

farklı iki tasarım

gecenize şıklık katın

harika bir görüntü ve tasarım

sertaç delibaş 2012 modeli

siyah bot modeli

sertaç delibaş ayakkabı modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!