yeni sezon pierre cardin halı modelleri

Kategori: halı modelleri - 309 kere okunduYorum Yazın
yeni sezon pierre cardin halı modelleri

Evlerimizin olmassa olmazlarından olan halılarımız ev dekorasyonunda tamamlayıcı bir unsur her oda için ayrı dekore ettiğimiz eşyalarımız için bütünleştirmek için hem desen hem de renkleriyle bütünlük sağlamasını isteriz. Bunun için de özellikle ünlü markaların hazırladığı anti bakteriyel halıları tercih ederiz. Evet hanımlar Pierre Cardin halı sektöründe farklı bir o kadar da özgün çalışmasıyla sizlere sunduğu tasarımlarını bizlerde araştırıp bir araya getirdiğimiz birkaç modelleri paylaşıyoruz.

Evinizde yapacağınız değişikler için halı modellerinden fikir edine bilirsiniz. Her ilde bir satış mağazası bulunan ya da satış temsilciliği ile Pierre Cardin halıları hakkında bilgi edine bilirsiniz ve sizlere sunduğu fiyat seçenekleriyle 2 yıl garanti sağlıyor. Pek çok farklı modelleriyle özgün çalışmasıyla sizlere sunduğu kullanım kolaylıklarını da gözden kaçırmayın.

pierre cardin halı modelleri


Her odanız için ayrı modelleri göre bilirsiniz bir birinden renkli tasarımları olan halılarda bulunan desenleri görmenizi istiyorum gerçekten harika! Değerli hanımlar & beyler evet, evet beyler eşinize bir sürpriz yapmak’mı istiyorsunuz? O halde bu paylaşımımızı dikkate alın ve farklı modellerin bulunduğu Pierre Cardin halı modellerine bir göz atın mutlakla sevdiğiniz için farklı tasarımları bulacaksınız bizden söylemesi:)

pierre cardin halı modelleri

kelebek desenli pierre cardin halı modeli

çiçek desenli pierre cardin halı modeli

gül desenli pierre cardin halı

pierre cardin halı

saat desenli pierre cardin halı modeli

taş desenli pierre cardin halı


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!