yeni örgü telefon kılıfı modelleri

Kategori: örgü modelleri - 88 kere okunduYorum Yazın
yeni örgü telefon kılıfı modelleri

Örgü artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Bütün model ve aksesuarlarda örgü detayını görebiliyoruz. Cep telefonu kılıfları için de yine örgü modeller kullanılıyor. Hanımlar evde oturduğu yerde birkaç tane örgü telefon kılıfı örebilme yeteneğine sahip. Hem kendilerine hem de sevdiklerine iyi bir hediye olabilir.

Cep telefonlarınız için sizler de kendi ellerinizle örüp tasarladığınız modelleri kullanmak istemez misiniz? Yapacağınız işlem çok basit. İp ve tığlarınızı hazırlayın ve kendinize çok şık kılıflar örmeye başlayın. Hem de birkaçtane örün kıyafetlerinize göre kılıf değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda boş vakitlerinizi de bu şekilde değerlendirmiş olursunuz. Maharetli hanımlar yaratıcılıklarını kullanarak şahane telefon kılıfları örmüşler. Sizler de kendi emeğinizle örebilir ve sevdiklerinize küçük bir sürpriz yapabilirsiniz. Telefonunuzu ölçerek işe koyulabilirsiniz. Hem çok eğlenceli hem de sizlere bir uğraş oluyor. Aynı zamanda bir ihtiyacınızı da karşılamış olmanın hazzını yaşıyorsunuz :)

Değerli hanımlar sizler de hem kendinize hem de eşinize harika telefon kılıfı örmek ister misiniz? Öyleyse sizler için hazırlamış olduğumuz modellerden esinlenerek harikalar yaratabilirsiniz. Renkli iplerle öreceğiniz kılıflar çok şık bir görünüme sahip oluyorlar. İşte 2012 örgü telefon kılıfı modelleri…

2012 örgü telefon kılıfı modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!