yeni model tığ işi yelek modelleri

Kategori: örgü modelleri - 697 kere okunduYorum Yazın
yeni model tığ işi yelek modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizlere serin havalarda giyebileceğiniz tığ işi yelek modellerini hazırladım. Önümüz yaz fakat siz sıcak havalara aldanmayın. Çünkü havanın ne zaman serin olacağına garanti veremeyiz. Bu nedenle kolayca çantanızda taşıyabileceğiniz ince iplerle örülen tığ işi yelek modellerini sizlere sunuyoruz.

Yelek giyimi bayanlar arasında çok yaygındır. Özellikle orta yaş grubunun tercih ettiği yelekler şimdilerde genç bayanların da ilgisini çekiyor. Çünkü 2012 yeni model yelekler her kitleye hitap ediyor ve modellere bakanlar hemen eline tığ alıp işe koyuluyor :) Yapımı kolay ve sadece birkaç gününüzü alacak. Aynı zamanda sizlere meşgale olacak. Yelek sizlere serin havalara karşı kalkan olur. Bu nedenle her evde bulundurulması ve her bayanın yanında olması gereken bir giyimdir. İnce iplerle örülecek olan tığ işi yelek modelleri de aynı zamanda hoş bir görünüm sağlıyor. Bayanların çoğunlukla kendi ördüğü yelekler bu sene de tığ işi olarak karşımıza çıkıyor. Hem de çok çeşit ve model seçeneği ile.

Değerli bayanlar; sizler serin havalarda üşümeyin diye 2012 tığ işi modellerini siteye ekledik. Becerikli ellerden çıkan yelekler sizleri de cezbedecek. Kendine ve el becerisine güvenen bayanlar, bu modelleri kolayca öreceğinizden eminim :) Şimdi tığlarınızı hazırlayın ve işe koyulun. İşte 2012 tığ işi yelek modelleri…

2012 tığ işi yelek modelleri

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

yeni model tığ işi yelek modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Beyza diyor ki:

    Merhaba
    Tig isi 7 nolu yelege bayildim Cok zarif . Nasil oruldugunu anlatirsaniz cok memnun olurum.
    Simdiden tesekkurler.