yeni kapitone koltuk takımı modelleri

Kategori: mobilya modelleri - 94 kere okunduYorum Yazın
yeni kapitone koltuk takımı modelleri

İki kat kumaş arasına yün, kauçuk ve pamuk gibi meteryaller koyularak dikilen ve dikildikten sonra üzerine çeşitli işlemeler yapılan bir el sanatıdır. Eski zamana ait bu el işi sanatı günümüzde hala kullanılmaktadır. Eskiden ısınmak amacı ile yelekler için uygulanırdı. Şimdiler de ise birçok eşyalarda kapitone ayrıcalığını görebilirsiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz; Kapitone işi hemen her kumaşa uygulanabilir. Örneğin; kesilmiş kumaşların birbirine eklenmesi ile yamalı kumaştan da yapılır. Kapitone öngörülen desene göre seçilmiş parçaların istenen biçimde kesilmesiyle başlanır. Orta çağa dayanan tarihi ile kapitone günümüze kadar gelmiştir. Şimdilerde ise koltuk takımlarında görüyoruz. Şık koltuk takımlarındaki kapitone detayları şıklığın bir göstergesidir. Koltuk takımlarınızda kapitone detayları evlerinizin de şık görünmesini sağlayacak. Dünyanın birçok yerinde uygulanan kapitone işi, bir beceri ürünü olarak sergilenmektedir. Yapımı hiç de zor olmayan kapitone işi, usta ellerden çıkıyor. 2012 kapitone koltuk takımlarına bayılacaksınız.

Sevgili ziyaretçilerimiz; sizler için hazırlamış olduğumuz kapitone koltuk takımı modellerine bakmanızı öneriyorum. Modeller çok şık! Kapitone işi koltuk modellerinde değişik bir görünüm sağlamış ve çok da yakışmış. Sizler de evlerinizde kapitone koltuk takımlarından görmek istiyorsanız hemen bir takım satın alabilirsiniz…

2012 kapitone koltuk takımı modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!