yeni çocuk abiye ayakkabı modelleri 2013

Kategori: ayakkabı modelleri - 75 kere okunduYorum Yazın
yeni çocuk abiye ayakkabı modelleri 2013

Merhaba sevgili minikler, Bu seferki yazımda sizlere yer vermek istedim. Yaz geldi düğünler arttı. Akraba düğünleri vs.. ne giysem derdinden sonra birde ayakkabı sendromu başladı. Ama üzülmeyin. Bizler için çocuk abiye ayakkabı modellerini araştırdık ve çok şirin ayakkabılarla karşılaştık. Sizlerin de çok hoşuna gidecek!

Minikler için birbirinden şık, allı, pullu ayakkabı modelleri tüm ayakkabı mağazalarında yerini aldı. Gelinlik altına, abiye altına giyebileceğiniz çok şık abiye ayakkabılarını sizlerin tercihine bırakıyoruz. Bu ayakkabıları düğünden sonra düğünde de giyebilirsiniz. Böylelikle bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz :) Renk ve model seçenekleri çok fazla! İster gül motifli ister pullu.. nasıl isterseniz öyle olsun :) Harika ayakkabılar sizleri bekliyor çocuklar.. Buradan beğendiğiniz modeli bütün ayakkabı mağazalarında bulabilirsiniz.Düğünde yalnızca büyükler değil, minik kızlarımızda şık olmalı! Gözler onların üzerinde de olmalı. Öyle değil mi çocuklar? Sizler de kendi tercihinizi yapmakta en az büyükler kadar özgürsünüz :)

Sevgili çocuklar; yazımda sizlere abiye ayakkabıları ile ilgili birşeyler paylaştım. Modellere geçmeden önce sizlere ufak bir önerim var. Kıyafetlerinize uygun ayakkabı seçmenizde yarar var. Bunu da göz önünde bulundurun :) Unutmayın bu yıl zıt renkler moda! İşte 2012 çocuk abiye ayakkabı modelleri.. İyi eğlenceler..

2012 çocuk abiye ayakkabı modelleriBu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!