yeni ateliette topuklu ayakkabı modelleri

Kategori: ayakkabı modelleri - 0 kere okunduYorum Yazın
yeni ateliette topuklu ayakkabı modelleri

Merhaba güzel bayanlar… Değişik türden ayakkabı tasarlamak konusunda tasarımcılar asla geri kalmıyor. Son olarak rastladığımız Ateliette markasının topuklu ayakkabıları bir hayli hoş. Bayanların topuklu ayakkabıya olan sevdaları yüzünden tasarımcılar durmuyor ve değişik şekilde farklı renkte ayakkabılar üretmeye özen gösteriyor.

Çok sevilen ve beğenilen ayakkabı markaları arasında gelen Ateliette, renkleriyle olsun modelleriyle olsun kadınların gönlünü çelmeyi başardı. Bir restaurant ve cafe de ayaklarımızın ne denli ilgi çektiğini ve çeken ilginin ayakkabılarımızın üzerinde yoğunlaştığını biliriz. İşte bunun gibi Ateliette topuklu ayakkabıları da sizlerin ilgisini çekecek. Her yere uygun giyilebilir modelleriyle tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Her bayan topuklu ayakkabı giymeyi sever ve tabi ki seçeceği ayakkabıda gideceği yere uygun olmalı. Ateliette’de birden fazla modelin tasarlanmış olması aklınızı karıştırmasın. Onlar sizlerin zevkine göre her yerdegiyeceğiniz modelleri tasarlıyor çünkü :)

Yeni ateliette topuklu ayakkabı modellerinden birkaç çeşit araştırdık ve sizlere en güzel olanlarını sunacağız. Sizlerde Ateliette’yi takip ederek daha değişik topuklu ayakkabı modellerine sahip olabilirsiniz. Şimdi sizlere yeni ateliette topuklu ayakkabı modelleri sunuyorum…

yeni ateliette topuklu ayakkabı modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!