Facebook Grubu Sayfasi

yeni anlatımlı örgü şapka modelleri

İçersinde bulunduğumuz kış aylarında soğuklar etkisini oldukça hissettiriyor. Dışarıda geçirmek zorunda kaldığımız zamanlarda kafamızdan soğuk almamak için mutlaka bir şapkaya ihtiyaç duyarız. Yoksa aldığımız soğuk ile ağır hastalıklar geçirmemiz söz konusu olabilir. Marifetli bayanlar için örgü şapka modelinin nasıl örüleceğini anlattık. Şapkayı beğeneceğinizi umuyoruz. İp: 50 gr Tığ: 1 numara Şapkaya tepe kısmından başlayın. 8 zincir çekin. Halka yapın. Üzerine sık iğne olarak 6 yerden artırıp dört renk ile 3er sıra devam edin. Daha sonra ortalayarak iki taraftan 3′er sırada 1 ‘er diş artırın. Başladıktan 30 sıra sonra çapraz atmaları yapın. 3 sıra sık iğne üzerine tekrar çapraz atlama sırasını yaparak bitirin. Tığla çiçek örüp dikin.

orgu sapka modelleri 173x300 yeni anlatımlı örgü şapka modelleri

örgü şapka modeli

yeni bir örgü şapka modeli

İp: 50 gr Şiş: 5 numara
Şapkaya 77 ilmekle başlayın
3 düz, 2 ters, 3 düz, 2 ters olarak 5 sıra örün. Üzerine 6 ters, 4 düz, 6 ters, 4 düz devam edin. İkinci sırada
4 düz ilmekleri 2-2 saç örgü burun. Her sırada 2 düz ilmekleri 2′şer ilmek sağa ve sola kaydırarak baklava şeklinde örün. 16 cm sonra ilmekleri eksilterek tepe kısmında uzun ilmeklerle toplayın.

orgusapkamodeli 170x300 yeni anlatımlı örgü şapka modelleri

Gelen Aramalar: anlatimli örgü modelleri,örgü şal modelleri 2013,anlatımlı örgü şapka modelleri,örgü şapka modelleri anlatımlı

Yorum yapin

Copyright © 2014 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir. Gormüs oldugunuz rüyaları ikinci bir sitemiz olan rüya tabirleri sitesinden tabirine bakabilirsiniz.