tarçın bakır saç modelleri

Kategori: saç modelleri - 268 kere okunduYorum Yazın
tarçın bakır saç modelleri

Bakır renklerinin çeşitli tonları bulunmaktadır. Bunlardan bitanesi de şu sıralar çok trend olan tarçın bakırdır. Zor bir renk olduğundan her saça uymayabilir. Tarçın bakır akımı bayanlar arasında hızla yayılıyor. her iki bayandan birinin saçı tarçın bakır :) Bayanlar tarafından en çok tercih edilen saç renklerinden bitanesi oldu.

Tarçın bakır denemek isteyen bayanlar için önerim var. Saçları açık kumral veya kumral tonlarında olan bayanlar saçlarını kolayca tarçın bakıra boyatabilirler. Fakat koyu bir saç rengine sahipseniz. Bu işlem açıcı ile yapılır. Bu da saçlarınızda çok bekletildiği takdirde ciddi zararlar verebilir. Uzman bir kuaför yardımıyla kendinize en uygun rengi belirleyip kısım kısım boyatabilirsiniz. Kendini uzman ellere bırakmanızda fayda var. Evde bu saç rengini kendiniz yapamazsınız. Mutlaka bir kuaföre gitmeniz gerekiyor. Sizlere en iyi onlar yardımcı olacaktır. Saçları koyu olan bayanlar da tarçın bakıra boyatabilirler fakat kendinden fedakarlık yaparak ancak istediği tonlara ulaşabilirler. Mutlaka saçlarda bir yıpranma olacaktır. Bunu göze almak isterseniz bu renge ulaşmanız mümkün.

Değerli ziyaretçilerimiz; Sizler için son trend olan tarçın bakır renklerinden oluşan saç modellerini siteye ekledik. Hem kısa saçlarda hem de uzun saçlarda nasıl durduğuna siz karar verin. Kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. İşte modeller…

tarçın bakır saç modelleri

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!