sakallı ipten paspas modelleri

Kategori: ev tekstili modelleri - 272 kere okunduYorum Yazın
sakallı ipten paspas modelleri

Sevgili hanımlar; el becerinize güveniyorsanız sizlere sakallı ipten yapılan paspas modellerini sunacağım. Modeller çok şirin görünüyorlar. Sizler de sakallı iplerden harika paspaslar örebilirsiniz. Üstelik kendinize de meşgale olmuş olur. Bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız yani.

Değerli hanımlar; el sanatları günümüzde çok tercih ediliyor ve ev hanımlarının çoğunlukla evlerinde icra ettiği el işi modelleri birçok sektöre de ilham kaynağı oluyor. Bunlardan biri de sakallı ipten yapılan paspas modelleri oluyor. Bu ipler çok amaçlı olarak kullnılıyor ve diğer iplerden biraz daha maliyetli olsa da görselliği çok güzel duruyor. Yıkaması kolay ve yumuşacık olan sakallı iplerden birçok ev eşyası yapılabiliyor. Örneğin; perde, paspas, halı ve daha birçok modeller çıkabiliyor. Tercih edilme sebebi düz örüldüğü halde bile çok şık bir görünüme sahip olması. Sakallı iplerden örülen paspaslar evlerinize de hoş bir hava katacak. Üstelik hazır almışsınız gibi duracak :)

2012 sakallı ipten paspas modellerini sizler için araştırdık ve hanımların maharetli ellerinden çıkan birbirinden güzel paspas modellerini siteye ekledik. Modeller benim çok hoşuma gitti. Nazar boncuklu olan favorim :) Dilerseniz modellere bir göz atalım. İşte 2012 sakallı ipten paspas modelleri…

sakallı ipten paspas modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

sakallı ipten paspas modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. leyla hanım diyor ki:

    merhaba paspaslar tığdamı yoksa şişdemi örülüyor. en baştan1. paspası yapmak istiyorum. fakat yapımı hakkında hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim..