Queen bee 2012 bot & çizme modelleri

Kategori: çizme modelleri - 13 kere okunduYorum Yazın
Queen bee 2012 bot & çizme modelleri

Queen Bee 2012 bot & çizme modellerini siz şık hanımların huzurunda. Değerli hanımlar kışın özel tasarımlarında yer alan Queen Bee 2012 bot & çizme modellerini derlediğimiz paylaşımımızda bula bilirsiniz. Yep yeni tasarımların bulunduğu konsepte potların güzelliğine sizlerde fark edeceksiniz. Dizlere kadar bulunan çizmeler ise harika görünüyor. Queen Bee potlarda bulunan topuklu tasarımlar farklı işlenmiş modelleri tamda gözlerinizin zevkine göre yapılmış.

İpli detaylar, kemerli toklar hem potlarda hem de çizmelerde muhteşem görünüyor. Aksesuar olarak kullanılan zincirler ve düğmelerde bir başka duruyor. Kürklü modelleri ise kışın o soğuk günlerinde ayağınızı ısıtırken şık bir görünüm sağlayacak.Renklerinde ise daha çok koyu renkler tercih edilmiş siyah ve kevenin tüm tonları kullanılmış elbette acık renklerde unutulmamış.

Modern tasarımların en güzel parçalarını sizler için araştırıp bir araya getirdik. Değerli web site ziyaretçilerimiz yeni yıla hazırlık yapmaya başladınız mı hayır mı? O halde beklemeyin hemen alış verişe hanımlar tabi beyler sizlerde:) böyle güzel koleksiyondan faydalanın ve sevdiklerinize en nadide tasarımlardan hediye edin.Queen bee 2012 bot & çizme modelleri siz sevdiklerimizle birlikte…

Queen bee 2012 bot & çizme modelleri

Queen bee 2012 bot & çizme modelleri

Queen bee bayan bot modeli

Queen bee pot modelleri 2012

kürklü Queen bee pot modeli

acık renk Queen bee pot modeli

Queen bee çizme modelleri 2012

Queen bee 2012 bot & çizme modelleri sizlerle


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!