polaris çizme modelleri 2012

Kategori: çizme modelleri - 94 kere okunduYorum Yazın
polaris çizme modelleri 2012

Her kış sezonunda bayanların vazgeçemediği bir ayakkabı varsa o da çizmedir. Şu sıralar yağışların fazla olması nedeniyle uzun çizmeler göz önünde bulunmakta. Polaris’in ürettiği çizmeler sayesinde hem ayaklarımız ısınıyor hemde çizmeler çok hoş duruyor. Çizmeler bu yıl farklı modeller ile karşımıza çıkıyor. Farklı tarzlara göre olan çizmeler mağazalarda yerini aldı.

Oldukça fazla koleksiyonlardan biriside polarise ait. Bu sene oldukça iddialı olan bacaklara kadar uzanan çizmeler en çok uzun bacaklarda kendi belli ediyor. Bunun dışında kovboy modeli çizmeler ise oldukça ilgi görüyor. Polaris bunun dışında kürklü, kemerli birçok farklı modelde çizmeleri ile dikkat çekiyor. Çizmeler diğer ayakkabılara göre bayanları soğuğa karşı daha çok korumaktadır. Kış aylarında mini etek giymek isteyen bayanlarımız için vazgeçilmez bir ayakkabı türüdür çizme. Polaris Türkiye’de en çok satan markalar arasında yer almaktadır. Bu yıl çizme modelleri; ince topuk, dolgu topuk, deri, süet, platform, diz üstü çizme olmak üzere birçok modele sahip. Polaris çizmeler renkleriyle de göz önünde bulunuyor. İstediğiniz renkte çizmeyi Polaris’de bulmak mümkün. Siyah, kahverengi, gri…

Polaris çizme modellerinden beğendiğiniz ayakkabıyı sakın kaçırmayın. Polaris’in bu yıl ki çizmelerinden sizlere birkaç model sunacağız. Yapmanız gereken şey modellere bakıp beğendiğiniz çizmeyi almak. Bu yıl uzun çizmeler çok moda. Bayanların ayağında genelde uzun çizme görüyorum. Sizde çizmelere bakarak nasıl bir model istediğiniz hakkında fikir üretebilirsiniz. İşte modeller..

2012 polaris çizme modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!