pierre cardin damatlık modelleri 2012

Kategori: damatlık modelleri - 81 kere okunduYorum Yazın
pierre cardin damatlık modelleri 2012

Erkek giyimde lider marka olan pierre cardin, evlilik hazırlığı yapan erkeklere özel damatlıklar hazırladı. Pierre cardin damatlık koleksiyonu ile siz değerli beylerin de beğenisini topluyor. Klasik damatlık modellerinden sıyrılıp kendi tarzını yansıtmak isteyen damat adaylarının tek adresi pierre cardin diyoruz.

Smokin grubunda ekru, saten, şal yakalı, tek düğmeli ceketler ve smokin şeritli pantolonlar italyan kumaşlardan yapılmış uzun takımlar yer alıyor. Ayrıca yelekli modeller de renk çeşitliliğie göze çarpıyor. Klasik renklerin yanı sıra kahve tonları da çok şık duruyor. Parlak kumaşların da kullanıldığı modeller en göz alıcı damatlıklar arasında yer alıyor. Pierre cardin dünya evine girmeye hazırlanan damat adaylarına birbirinden şık smokin ve damatlık modellerinden oluşan alternatif sunuyor. Değerli beyler bu damatlıklar sizleri hem şık hem de karizmatik gösterecek :) Klas modellerin yer aldığı pierre cardin damatlıkları erkekler tarafından da tercih edilen bir marka.

2012 yeni sezon pierre cardin damatlık modellerini siz değerli beylere sunuyoruz. Çok özel modellerden oluşan kombinasyonu sizler için araştırdık. Siz daha fazla yorulmayın diye sizlere alternatif sunduk. Pierre cardin damatlıkları çok hoşunuza gidecek. Mutluluklar dileriz. İşte modeller…

2012 pierre cardin damatlık modelleri


pierre cardin damatlık modelleri 7


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!