özdilek saten nevresim modelleri 2012

Kategori: ev tekstili modelleri - 81 kere okunduYorum Yazın
özdilek saten nevresim modelleri 2012

Ev tekstilinin özcüsü olan özdilek yıllarını bu işe vermiş ve kendini dünya çapında tanıtan markalarımızdan biri yaptığı yenilikleri her alanda kullanan özdilek yurt dışına da ihracatını yapmayı sürdürüyor. İç pazarda tanınan bir isim olan özdilek özel tasarımlarını siz hanımların huzuruna çıkarıyor. Bu özel tasarımlardan biride elbette nevresim modelleri ama hanımların en büyük tutkusu saten nevresim takımları mutlaka her bayanın yatak odasında bir saten nevresim takımı vardır.

Web sitemizde yer verdiğimiz bu özel koleksiyondan birkaç örnekle sizlere fikir vermek istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucunda paylaştığımız karelere mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum. Gerçekten çok harika modeller ve desenleri bulacaksınız farklı renklerdeki tasarımlar her yaşa ver her zevke özenle hazırlanmış bulunuyor.

Saten nevresim modelleri çok kullanışlı ve özel fiyatları ile de her kesime hitap ediyor. Özellikle evlenecek gelin adaylarımız için harika bir çeyiz olacağını düşünüyorum. Her genç kızın çeyiz sandığında mutlaka saten nevresim olmalı. Nevresim deyip’te geçmeyin yatak üzerinde adeta yatak örtüsü varmış gibi duran tasarımlar harika! Görünüyor. Değerli hanımlar bu özel tasarımdan oluşan paylaşımımızı sizlerin beğenisine bırakıyorum. En güzel tasarımların yer aldığı özdilek 2012 saten nevresim modellerinden oluşuyor. Satenin tüm güzellikleri ve asaleti sizlerle…

özdilek 2012 saten nevresim modelleri

saten nevresim modeli

siyah özdilek nevresim modeli

kahve rengi saten nevresim

beyaz desenli özdilek saten nevresim

mor nevresim

iki renkli saten nevresim modeli

kırmızı özdilek 2012 nevresim modeli

sizlerle muhteşem özdilek 2012 saten nevresim modellerini sunuyoruz


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!