osmanlı tuğralı kolye modelleri 2013

Kategori: takı modelleri - 106 kere okunduYorum Yazın
osmanlı tuğralı kolye modelleri 2013

Osmanlı tuğralı kolye modelleri bu sene çok revaçta! Özellikle Muhteşem Yüzyıl adlı diziden esinlenerek yapılan bu birbirinden şık kolyelere talep çok. Eski tarihimizin yeniden canlandığı ve bizlerin de bu tarihi yaşatmaya devam ettiği bir dönemde olduğumuzdan bu tarz kolyelere de ilgi çok büyük. Osmanlı tuğrası kuyumculara ilham veriyor..

Değerli hanımlar; İster altın olsun ister gümüş isterse de imitasyon. Osmanlı tuğralı kolye, yüzük, bileklik, küpe gibi şeyler birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Dizilerin de büyük etkisinin olduğu Osmanlı tuğralı kolyeler şu sıralar çok kullanılıyor. Kuyumcularda birçok çeşiti bulunan kolyelerin farklı modellere de işlenmiş osmanlı tuğralarını görebiliriz. Örneğin yüzük ve küpelerde de bu tuğraları görmek mümkün. Ya da takım halinde de alabilirsiniz. Gümüş de tercih edebilirsiniz. Hatta imitasyon bile! Evet osmanlı tuğralı takılar sizlere alternatif sunuyor. Özel gecelerinizde şahane görünmek isterseniz bu kolyelerle mümkün. Çünkü Osmanlı tuğrası müthiş bir görsellik sunuyor. Görünce fark edeceksiniz..

Sevgili hanımlar; Osmanlı tutkunuysanız sizlere şahane kolyeler sunmak istiyorum. Osmanlı tuğralı kolye modelleri tüm kuyumcularda ve gümüşcülerde yehrini aldı. Çok şık bir görünüme sahip olan bu kolyelere ilgi çok büyük. Bizler de sizler için modelleri araştırıp siteye ekledik. İşte 2012 osmanlı tuğralı kolye modelleri..

2012 osmanlı tuğralı kolye modelleriBu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!