örgü erkek boyunluk modelleri

Kategori: örgü modelleri - 2.551 kere okunduYorum Yazın
örgü erkek boyunluk modelleri

Değerli konuklarımız bu yazımızda beylerimize yer verdik. Soğuk havaların başlamasıyla hanımlar kadar beylerde kendileri için hazırlanmış yeni trend’leri takip edip modaya uyuyorlar. Hazırlanan örgü boyunluk modelleri ise beylerin bir hayli ilgisini çekiyor. Üstelik her kıyafetle kombi’ne yapabiliyorlar. Farklı desenlerde ve renklerde yapılan örgü erkek boyunluk modelleri gerçekten şık duruyorlar.

Spor görünümleri ile de rahatına düşkün beyler renkli modelleri ve tasarımları emin olun sizlerinde hoşuna gidecek. Hazırlanan boyunluklar atkı kullanmayı sevmeyenler için özellikle kolaylık sağlayacaktır. Modayı yakından takip eden beylerimiz. Sizler için tasarlanmış bu özel örgü boyunlukları sizler için bir araya getirdik. Emin olun hepsi birbirinden şık ve modern duruyorlar.

Değerli konuklarımız bu yazımız beyler için olsa da aslında siz hanımları da ilgilendiriyor. Eşinize ya da erkek arkadaşınız için bir tanede neden siz hazırlamıyorsunuz. Örgü yapmayı bilmiyorsanız en uygun bir mağazadan da satın alabilirisiniz. Bizler sizlere fikir vermek adına birkaç modeli paylaşıyoruz bakalım sizler nasıl bulacaksınız…

örgü erkek boyunluk modelleri

örgü boyunluk modeli

erkek boyunluk modeli

örgü erkek boyunluk modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

örgü erkek boyunluk modelleri (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. özge diyor ki:

    bırı bana su ucuncu sıradakının nasıl oruldugunu anlatabılır mı

  2. yağmur diyor ki:

    iyi hoş modelleriniz güzelde insan nasıl örüldüğünüde anlatır bide eşinizine felan neden hazırlayamasınız yazmışsınız!