kütahya porselen yemek takımları modelleri 2012

Kategori: züccaciye modelleri - 85 kere okunduYorum Yazın
kütahya porselen yemek takımları modelleri 2012

Sevgili ziyaretçilerimiz dünyaca ün yaşmış Kütahya Porselen yeni yıla muhteşem yemek takımları ile sizlere merhaba diyor. Farklı konsepti ile her zaman harika tasarımları siz değerli hanımlara sunuyor. Sevili hanımlar biliyoruz ki sofra düzeni her zaman önemlidir özenle hazırlanan masalarda en güzel takımlarımızı çıkarır ve misafirlerimiz için harika görüntüler sergilemek isteriz. Bunu yaparken de elbette göze hoş gelmesi de önemlidir.

Yıllardır yaptığı tasarımları ile kendinden bir hayli söz ettiren Kütahya Porselen hem kalitesi hem de güvenilir bir marka olmaya devam ediyor. Porselen dünyasında farklı tasarımları her zaman görüyoruz yapılan tasarımlar gün geçtikçe kendini yenilemeye devam ederken elbette daha çok hanımların zevkine yönelik modelleri üretip tasarlıyorlar. Rengarenk modellerin yanı sıra sadelikten hoşlananlar için ise farklı konsept uygulanıyor.

kütahya porselen yemek takımları modelleri 2012Renkli bir kişiliğe sahipseniz o zaman çiçekli takımları mutlaka görmenizi tavsiye ediyorum. Benim gibi kırmızıyı seviyorsanız :) o zaman tamda size göre takımları bulacaksınız. Siyahın ve beyazın uyumu her alanda olduğu gibi porselen üzerinde de bir başka duruyor. Özellikle altın rengin & gümüş ise gerçekten yemek takımlarında muhteşem duruyor. Değerli hanımlar sizler için Kütahya Porselenin yaptığı tasarım harikası olan yemek takımları paylaşıyorum ve sizlerin beğenisine bırakıyorum. Hadi bakalım özenle hazırla çağınız sofralarınız için sizleri Kütahya Porselen yemek takımları ile baş başa bırakıyorum…

kütahya porselen yemek takımları modelleri 2012

altın varaklı yemek takımı modeli

pembe beyaz yemek takımı

kütahya porselen yemek takımı modeli

sade ve şık kütahya yemek takımı

desenli yemek takımı modeli

siyah & beyaz kütahya yemek takımı

çiçek desenli kütahya yemek takımı modeli


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!