pardesü modelleri

2014 yeni kap modelleri 2014 yeni kap modelleri

Değerli hanımlar, sizlere bu yılın en yeni tasarımları olan kap modellerini sunuyorum. Modern tasarımlara sahip birçok modeli bir araya getirdik. Birbirinden şık kap modelleri 2014 sezonun en yeni tasarımlarından oluşuyor...

pardesü modelleri28 kere okundu0 yorum
2013 yeni armine pardesü modelleri 2013 yeni armine pardesü modelleri

Armine en modern teknolojiyi kullanarak yüksek kalitede pardesü üreten giyim markasıdır. Armine 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu için hazırlıklarını tamamladı. Harika pardesü modelleri ile siz değerli hanımlara alternatif sunuyor. Armine pardesü..

pardesü modelleri13 kere okundu0 yorum
2013 yazlık keten pardesü modelleri 2013 yazlık keten pardesü modelleri

Merhaba sevgili hanımlar; kapalı bayanlar için yaz ayları kabus gibidir. Pardesülerin içinde yakıcı sıcaktan korunmanın yollarını arıyorsanız tasarımcılar sizleri düşünerek yazlık keten pardesü üretmiş. Modeller çok şık aynı zamanda ince..

pardesü modelleri103 kere okundu1 yorum
2012 zühre ilkbahar yaz pardesü modelleri 2012 zühre ilkbahar yaz pardesü modelleri

Sevgili hanımlar; Zühre’nin ilkbahar yaz pardesü koleksiyonunu inceledim ve sizler için siteye ekledim. Modeller oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip. Pastel tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyona bayılacaksınız. Hem sade..

pardesü modelleri12 kere okundu0 yorum
2012 pardesü modelleri 2012 pardesü modelleri

Kapalı giyimde öncü olan Armine ve Tekbir giyim türbanlı bayanlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Her sezon farklı model ve desenlerle müşterilerine kapılarını açan ünlü markalar bu sezon da yine ustalıklarını..

pardesü modelleri26 kere okundu0 yorum