örgü modelleri

çocuklara özel örgü atkı bere modelleri çocuklara özel örgü atkı bere modelleri

Miniklerin kışın gelmesiyle birlikte istekleri başlamıştır. İster istemez onların sağlıklı olması bu zorlu kış günleri en güzel şekilde geçirmeleri için sizlere şimdi onlara özel örgü atkı bere takımı modellerini sunuyoruz...

örgü modelleri1.788 kere okundu0 yorum
dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli

Sevgili hobici dostlarımız, sizlere yeni bir fikir ve gerçekten harika görünümlü havluluk sunuyorum. Özellikle evde bu işlerle uğraşan siz hanımlar, görünce eminim çok hoşunuza gidecek olan bu havluluk için sizlerde..

örgü modelleri479 kere okundu0 yorum
anlatımlı harika çanta süslemesi ve modelleri anlatımlı harika çanta süslemesi ve modelleri

Sevgili hanımlar, sizlere yine çok hoş bulabileceğiniz ve oldukça kolay çantalar hazırlayacağız. Mutlaka evinizde bir el çantası bulunuyordur. Hele de modası geçmiş ya da biraz yıpranmış çantanız var ise sizlerle..

örgü modelleri175 kere okundu0 yorum
anlatımlı şık mini eşarp etek modeli anlatımlı şık mini eşarp etek modeli

Sevgili hanımlar, sizlere yapımı oldukça kolay bir etek modeli sunuyoruz. Mutlaka elinizde bir eşarp vardır. Eski ya da desenini sevdiğiniz bir eşarptan da olabilir. Şık bir mini etek hazırlamaya ne..

giyim modelleri / örgü modelleri367 kere okundu0 yorum
2013 örgü bebek patik modelleri 2013 örgü bebek patik modelleri

Merhaba, hanımlar sizlere bebekleriniz için birbirinden şık harika görünen çok tatlı yeni tasarımları ile örgü patik modellerini sunuyoruz. Koleksiyonumuza çok sevimli olan modelleri seçerek sizin de dikkatinizi çekeceğinizi düşündüğümüz çok..

örgü modelleri201 kere okundu0 yorum
uzun tunik tarzı anlatımlı örgü yelek modeli uzun tunik tarzı anlatımlı örgü yelek modeli

Sevgili hanımlar, sizler için hem yelek gibi kullanabileceğiniz hemde uzun olması ile kapatıcı uzun tunik modeli çok hoşunuza gidecektir. Avantaj olarak modası hiç eskimeyecek ve kalça, kol ve göbek kusurlarını..

örgü modelleri283 kere okundu0 yorum
kirli beyaz kırçıllı anlatımlı bayan şapka modeli kirli beyaz kırçıllı anlatımlı bayan şapka modeli

Değerli hanımlar, şimdi sizlere harika ve yapımı çok basit bir şapka modeli anlatacağız. Kirli beyaz kırçıldan yapılmış şapka çok şık duruyor. Sizlere de eminiz o kadar güzel yakışacaktır. Hemen sizlerde..

örgü modelleri103 kere okundu0 yorum
örgüden şirin bebek elbisesi modelleri örgüden şirin bebek elbisesi modelleri

Hayatımız da en çok değer verdiğimiz biraz yaşama amaçlarımız olan bebeklerimiz bizler için çok önem arz ederler. Küçüklükleri çok tatlıdır hepsinin onlar için harika çok şirin elbise modellerini sunuyoruz. Her..

örgü modelleri74 kere okundu0 yorum
2013 yeni örgü şal modeli anlatımlı 2013 yeni örgü şal modeli anlatımlı

Merhaba sevgili bayanlar… sizlere bu defa çok güzel bir şal modelinin yapılışını anlatacağım. Örgü şal modeli çok güzel umarım sizlerde bunu çok beğeneceksiniz. Bu güzel örgü şal modelini yapmak için..

örgü modelleri66 kere okundu0 yorum
anlatımlı örgü bluz modeli anlatımlı örgü bluz modeli

Merhabalar bayanlar… Bluz modellerini çok beğendiğiniz hepimizin bildiği bir gerçek. Fakat örgü bluz modellerini bir çoğumuz belkide görmemişizdir. Bu kış için özel bir örgü bluz modelini tanıtmak istedik. Birde bunun..

örgü modelleri56 kere okundu0 yorum