dantel modelleri

2015 Bayan Dantelli Bluz Modelleri 2015 Bayan Dantelli Bluz Modelleri

Çıktığı andan itibaren hanımların her türlü modeller ile tercih ettiği ve gündelik hayatlarından gezmelerine, düğünlerden davetlere kadar birçok farklı tarzda kullandıkları dantelli bluz modelleri hala göz bebeği olmaya devam ediyor...

dantel modelleri149 kere okundu0 yorum
maraş işi yeni nakış modelleri maraş işi yeni nakış modelleri

Maraş işi nakış orijinal olarak el işi sırmanın tarihi Selçuklular zamanına uzanır. Kahramanmaraş ve çevresinde hüküm süren Dulkadiroğulları osmanlı sarayına gelin gelirken Maraş’ın sırma işinden yapılan çeyizleri kullanmışlardır. Maraş işi..

dantel modelleri489 kere okundu0 yorum
2013 yeni dantel etek modelleri 2013 yeni dantel etek modelleri

Moda severler sizleri ilgilendiren haberim var. Bu yaz dantel etek modelleri çok trend! Renk renk dantel etekler beyaz bir t-shirt le harika bir uyum yakalıyor. Sizler de bu yılın modasını..

dantel modelleri50 kere okundu0 yorum
yeni sehpa örtüsü dantel modelleri yeni sehpa örtüsü dantel modelleri

Günümüzde yeni evlenen çiftlerimizin pek tarzı olmasada artık danteller bir gelenek haline gelmiştir. Ve muhakkak her evlenecek çiftin çeyizinde bulunur. Sevgili anneler, sizlerde kızınızın çeyizine birbirinden güzel danteller işlemek isterseniz..

dantel modelleri297 kere okundu0 yorum
yeni yatak odası dantel modelleri yeni yatak odası dantel modelleri

Sevgili hanımlar, yeni evlencek olan genç kızlar.. Bugün sizlere o şık yatak odanız için birkaç dantel modeli örneği göstereceğiz. Anneler, kızlarınız evlenecek ve hala hiç bir dantel yapamadınız mı? Ya..

dantel modelleri362 kere okundu1 yorum
yeni tarz dantel pike modelleri yeni tarz dantel pike modelleri

Merhaba sevgili hanımlar; sizler de çeyiz hazırlıkları yapıyorsanız ve en güzel pike takımı bende olsun diyenlerdenseniz sizler için harika dantel pike modellerini hazırladık. Çok özel olan bu modeller sizlerin de..

dantel modelleri149 kere okundu0 yorum
2012 etamin seccade modelleri 2012 etamin seccade modelleri

Seccade örnekleri arayan bayanlar sizler için etamin seccade modellerini siteye ekledim. Çeyizlik seccade modelleri için etamin seccade sizler için birkaç model paylaştım. Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olan etamin seccade modelleri oldukça..

dantel modelleri / Genel354 kere okundu2 yorum
2012 pullu boncuklu salon takımı örnekleri 2012 pullu boncuklu salon takımı örnekleri

Merhaba sevgili hanımlar; bugün sizlere el işi göz nuru şahane dantel salon takımı modellerini sunmak istiyorum. Hem de incikli boncuklu olan bu dantel salon takımı örnekleri. Sizlerin de bildiği gibi..

dantel modelleri114 kere okundu0 yorum
2012 yeni dantel elişi modelleri 2012 yeni dantel elişi modelleri

Genc kızlarımıza özel hazırladığımız 2012 dantel elişi modellerini siz değerli hanımlara sunuyoruz. Geçmişten günümüze kadar uzanan dantel elişi modelleri kendini yenilemeye devam ediyor. Çeyizlerimizin vazgeçilmez parçası olmakla yetmiyor evimizi süslediğimiz..

dantel modelleri793 kere okundu1 yorum
havlu kenarı modelleri 2012 havlu kenarı modelleri 2012

Değerli hanımlar 2012 da havlu kenarı modelleri ile sizlerleyiz. Çeyiz sandığımızdan eksik etmediğimiz havlu örnekleri gecmişten günümüze gelen modeller ile evlerimizin banyolarında, mutfaklarımız için değişik dekoratif modelleri sizlerle. Sizler için..

dantel modelleri / örgü modelleri66 kere okundu0 yorum
12