kiğılı erkek mont ve kaban modelleri 2012

Kategori: giyim modelleri - 175 kere okunduYorum Yazın
kiğılı erkek mont ve kaban modelleri 2012

Erkek giyime öncülük eden kiğılı herkes tarafından bilinen bir marka olup her yılda ayrı ayrı beğeni kazanmakta. Erkek ziyaretçilerimiz için kiğılı’nın en gözde mont ve kabanlarından seçip derledik. Kabanlar yine göz kamaştırıyor. Genelde erkeklerin giyimde tercih ettiği renk siyah, çoğunlukla olmasada genelde siyah rengi her erkekte görebiliriz. Kiğılı’nın tasarladığı kabanlarda siyah renkte. Çok asil duruyor.

Kabanlar çeşit çeşit ve oldukça güzel. Montların mavi renk ile buluşması ortaya güzel bir görünüm çıkmasını sağladı. Kısa montlarda tercih edilen mavi renk spor bir görünüm sağlıyor. Kabanlar ise siyah ve krem renginden oluşmuş. Aşırı soğuk, yağmurlu günlerde kaban tercih ediliyor. Uzun ve kalın olması ile birlikte sıcak tutuyor. Montlar ise dediğimiz gibi spor bir giyim üzerinde hoş bir görüntü oluşturabilir. Kabanlar takım elbisenin üzerinede giyilebilir. Modelleriyle de beğeni kazandıran kabanları helede şu soğuk günlerde hemen hemen herkesin üzerinde görebilirsiniz. Zevkinize göre kabanları, montları almak isterseniz en yakın AVM’yi ziyaret edebilirsiniz. Sizi hem şu soğuk kış günlerinde sıcak tutacak, hemde şık bir görünüm sağlayacak olan kaban ve montların fiyatlarıda çok uygun. Kaban ve montlar mağazalarda şimdiden yerlerini aldılar.

Siz değerli ziyaretçilere bir fikir olsun diye 2012 kiğılı erkek mont ve kaban modellerinden birkaç çeşit derledik. Dünyaca ünlü marka olan kiğılı’nın kaban ve montlarını giydiğinizde tüm şıklığınız ile dikkat çekebilirsiniz. Şimdi sizlere 2012 kaban ve mont modellerini sunuyoruz. Keyifli alışverişler..

kiğılı erkek mont ve kaban modelleri 2012


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!