kahve fincanı modelleri 2012

Kategori: züccaciye modelleri - 108 kere okunduYorum Yazın
kahve fincanı modelleri 2012

Sevgili hanımlar bir kahvenin kırk yıl hatırı olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden ikram edeceğiniz fincan takımları da unutulmayacak kadar şık olmalı. Sizler için 2012 fincan takımı modellerini sunmak istedik. Değişik desenleri ile kahvelerinizi yudumlarken aynı zamanda sizleri de başka yerlere götürecek. Bu fincanlar çok özel!

Türk kahvesi bizim geleneksel bir lezzetimizdir. Kahve keyfi yapmak isteyenler de elbetteki güzel fincanlarda içmek isterler. Misafirlerinize ikram edeceğiniz kahvelerinizi bu birbirinden şık fincanlarda servis yapabilirsiniz. Günümüzde her eşyanın her aksesuarın artık yenilik yaptığı ve kendini farklılaştırdığını görüyoruz. Kahve fincanları da bunlara ayak uyduruyor. Üreticiler artık daha farklı kahve modelleri ile siz değerli bayanlara hizmet veriyor. Modellere bakınca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Sevgili hanımlar sizler de en öze en şık fincan takımlarında ikram yapmak istemez misiniz? Üstelik bir kahvenin ne kadar hatırı olduğunu bir kez daha söylememe gerek yok sanırım :)

2012 kahve fincan takımları tüm züccaciye mağazalarındaki yerini aldı. Farklı desenlerle üretilen ve değişik şekilleri ile sizlere sunulmayı bekliyor. Özel günlerde eşiniz dostunuz için bir kahve yapmak istediğinizde bu fincanlar size yeter. Dilerseniz şimdi modellere bir göz atalım. İşte 2012 en yeni kahve fincanı modelleri…

2012 kahve fincanı modelleriBu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

kahve fincanı modelleri 2012 (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. abidin diyor ki:

    kahve fincanı modelleri 6 nolu resimdeki fincanı nereden temin edebiliriz

  2. müjgan diyor ki:

    kahve fincanı modelleri 6 nolu resimdeki fincanı nereden temin edebiliriz

  3. sedat karaca diyor ki:

    6 nolu resimdeki fincanı nereden temin edebiliriz