Facebook Grubu Sayfasi

ilginç zemin döşeme modelleri

İlginç tasarımlar arasına yer döşemelerini de ekliyoruz. Evleri gösteren eşyalardan çok aslında yer döşemeleridir. Özellikle eşyalarınızda farklı acılardan dekore edilmiş ise oldukça ilgi çekicide olabiliyor. Sizler için birbiriden renkli ve bir o kadarda farklı zemin döşemelerini seçtim. İlginç tasarımlarıyla ilk bakış da bile dikkatleri topluyorlar.

Zemin döşemeleri bir tek evleriniz için değil iş yerleriniz içinde uygulanabilir. İlginç zemin döşemeleri modellerinde siyah, beyaz ve birbirinden renkli tasarımlar kullanılmış. Hatta bunlardan bazıları çiçek desenlerinden oluşuyor, kimileri ise çizgi film karakteri olan dalmaçyalı desenlerden oluşuyor. ağaç zemin uygulamaları ise renk acısından oldukça renkli görünüyorlar. Banyolarınız, oturma odanız, mutfak ve yatak odalarınız içinde çok değişik modelleri göreceksiniz.

Değerli konuklarım evlerinize konuk olabilecek en ilginç tasarımları araştırıp sizler için paylaşıyorum. Eminim bu değişik yer döşemeleri de çok hoşunuza gidecektir diye düşünüyorum. Eğer farklı bir dekorasyon fikirleri arıyorsanız? İşte sizlere en güzel ve ilginç modellerden oluşan, ilginç zemin döşeme modellerini paylaştığım karelerde bulabilirsiniz.

ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri 300x206 ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri1 300x210 ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri2 284x300 ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri3 300x200 ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri4 300x223 ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri5 300x223 ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri6 300x265 ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri7 300x194 ilginç zemin döşeme modelleri

ilginç zemin modelleri8 300x218 ilginç zemin döşeme modelleri

Yorum yapin

Copyright © 2014 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir. Gormüs oldugunuz rüyaları ikinci bir sitemiz olan rüya tabirleri sitesinden tabirine bakabilirsiniz.