ilginç zemin döşeme modelleri

Kategori: ev dekorasyonu modelleri - 38 kere okunduYorum Yazın
ilginç zemin döşeme modelleri

İlginç tasarımlar arasına yer döşemelerini de ekliyoruz. Evleri gösteren eşyalardan çok aslında yer döşemeleridir. Özellikle eşyalarınızda farklı acılardan dekore edilmiş ise oldukça ilgi çekicide olabiliyor. Sizler için birbiriden renkli ve bir o kadarda farklı zemin döşemelerini seçtim. İlginç tasarımlarıyla ilk bakış da bile dikkatleri topluyorlar.

Zemin döşemeleri bir tek evleriniz için değil iş yerleriniz içinde uygulanabilir. İlginç zemin döşemeleri modellerinde siyah, beyaz ve birbirinden renkli tasarımlar kullanılmış. Hatta bunlardan bazıları çiçek desenlerinden oluşuyor, kimileri ise çizgi film karakteri olan dalmaçyalı desenlerden oluşuyor. ağaç zemin uygulamaları ise renk acısından oldukça renkli görünüyorlar. Banyolarınız, oturma odanız, mutfak ve yatak odalarınız içinde çok değişik modelleri göreceksiniz.

Değerli konuklarım evlerinize konuk olabilecek en ilginç tasarımları araştırıp sizler için paylaşıyorum. Eminim bu değişik yer döşemeleri de çok hoşunuza gidecektir diye düşünüyorum. Eğer farklı bir dekorasyon fikirleri arıyorsanız? İşte sizlere en güzel ve ilginç modellerden oluşan, ilginç zemin döşeme modellerini paylaştığım karelerde bulabilirsiniz.

ilginç zemin döşeme modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!