gümüş çay tepsisi modelleri 2012

Kategori: ev dekorasyonu modelleri - 39 kere okunduYorum Yazın
gümüş çay tepsisi modelleri 2012

Sevgili bayanlar, evinize misafir alırken en özel parçalarınızı hazırladığınızı biliyoruz. Özel ikramlar yaparken kullanacağınız araş ve gereçlerin çok şık olmasını istersiniz. Özellikle Misafirlerinize sunacağınız çayları bu şahane tepsilerle sunmaya nedersiniz?

Değerli bayanlar evde özel günlerinizde, misafir alırken, yakın arkadaşınızla kahve keyfi yapmak isterken servis yapacağınız tepsinin şık ve düzenli olmasını hepimiz isteriz. Bunun için sizlere gümüş tepsi modellerini öneriyorum. Hem parlak hem de otantik yapısı ile misafirlerinize ikram yapabilirsiniz. Özel işlemeli ve sade olmak üzere iki modelden oluşan gümüş tepsilerin kullanışlı olması da bayanları cezbediyor. Her türlü sunumunuzu yapacağınız farklılık katan bu tepsiler, mat ve parlak kulp seçenekleri ile de sizlere alternatif sunuyor. Günümüzde kullanılan plastik tepsiler günlük kullanıldığından misafirleriniz için önemli olduklarını hissetmeleri için bu şık tasarlanmış gümüş tepsileri tercih edebilirsiniz.

Keyifli bir sohbet ve yanında çay ve kahve ile birlikte yapılacak bir sohbet kadar değerli bir şey yoktur. Bunu yaparken de özel olarak tasarlanmış gümüş tepsilerinizle de servis ettiğiniz zaman ortam daha da sıcak ve bol söyleşili olacaktır. İşte sizler için araştırdığımız 2012 gümüş çay tepsisi modelleri…

2012 gümüş çay tepsisi modelleri

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!