Gülaylar altın kolye, yüzük & küpe modelleri

Kategori: takı modelleri - 145 kere okunduYorum Yazın
Gülaylar altın kolye, yüzük & küpe modelleri

Merhabalar… Değerli konuklarımız. Yılın en güzel Altın modellerinden oluşan muhteşem tasarımları sizlere sunuyoruz. Gülaylar altın kolye, yüzük & küpe modellerinin en özel tasarımları hazırladığı yeni koleksiyonu sizlere sunarken bizlerde en özel parçaları bir araya getirdik. Sevgili hanımlar hazırlanan tasarımları mutlaka görmelisiniz hepsi birbirinden özel tasarımlar.Sarı ve beyaz altından oluşan tüm modeller bir arada.

Gülaylar altın kolye, yüzük & küpe modellerinde bulunan özel tasarımlarda kullanılan renkli taşlar ise gerçekten harika! Görünüyorlar. Gülaylar altın konusunda yaptığı tüm modellerinde farkını ortaya koyuyor. Kuşkusuz altının yerini hiç bir şey tutamaz bayanların gözdelerinden olan altın her kıyafetimizle uygun koşullar için tasarlanıyor.

Özel günlerimizde şık bir kıyafeti tamamlamak ve ona en uygun kombini yaparken özel tasarım takılarımızı kullanırız. Hanımların tutkusudur takılar sizi siz yapan özel kılan aksesuarlar her şeyimizle bir bütün olmak. Sevgili konuklarımız Gülaylar altın hazırladığı konsept’e renkli taşlarla renklendirilerek hazırladığı kolye, yüzük ve tabiî ki küpeleri ile göz kamaştırıyor. Bu özel koleksiyonu sizler için paylaştığımız karelerde bulabilirsiniz. Tüm modellere bayıldığımı itiraf ediyorum keşke her birine sahip olabilsek :) hepsi olmasa da birine sahip olabiliriz. İşte hanımlar muhteşem! Koleksiyon tüm ihtişamı ile karşınızda…

Gülaylar altın kolye, yüzük & küpe modelleri

gülaylar kolye modeli

yeşil taşlı kolye ucu

kar tanesi gülaylar'dan

inci kolye ucu modeli

harika! bir tasarım

gülaylar kolye ucu modeli

Gülaylar kolye modelleri

Gülaylar altın yüzük modlleri

sıra taşlı beyaz altın yük

şık bir tasarım yüzük modeli

Gülaylar yüzük modeli

farklı bir model daha hanımlar

Gülaylar özel tasarım yüzük modelleri

Gülaylar altın küpe modelleri

gülaylar altın küpe modeli

çok hoş görünüyor ole değilmi hanımlar

Gülaylar altın kolye, yüzük & küpe modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!