french tırnak modelleri

Kategori: Genel - 70 kere okunduYorum Yazın
french tırnak modelleri

Sevgili bayanlar, güzellik ve bakım biz bayanlar için çok önemlidir. Günümüzüz çoğunu kuaförde geçirsek bile bu zamana hiç acımayız. Çünkü bakımlı ve güzel olmak her bayanın arzusudur. El bakımı da bayanlar için çok önemlidir. tabi onları süsleyen ojeler de!

French oje günümüzde bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Tırnakları daha doğal gösteren french ojenin duruşu da çok hoş. French ojeler sizleri daha masum br görünüme sokacaktır. Diğer ojelere nazaran saf ve duruluğu ifade eder. French ojeyi uygulamadan önce ellerinizin bakımlı manikürlü olması gerekiyor. Aksi taktirde tırnaklarınızda hoş durmayabilir. Kuaförde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Evde french yapmak da çok basit! Bununla ilgili birçok malzeme satılıyor. French malzemesi alıp çok zahmete girmeden sadece sekiz dakikanızı vererek french tırnaklara sahip olabilirsiniz. Değerli bayanlar bakımlı ve şık olmak her zaman artı kazandırır. Şu sözü de unutmama lazım; Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır :)

French oje denemek isteyen bayanlar için örnek french tırnaklarından oluşan modelleri siteye ekledik. İster küt, ister oval tırnaklar. Hangi tip tırnak isterseniz french oje kullanabilirsiniz. Modellerde de göreceğiniz gibi. Sizleri daha fazla bekletmeden modelleri sunuyoruz. İşte french oje tırnak modelleri…

french tırnak modelleri

french tırnak modelleri
french tırnak modelleri 1
french tırnak modelleri 2
french tırnak modelleri 3
french tırnak modelleri 4
french tırnak modelleri 5
french tırnak modelleri 6


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!