Else Silver Gümüş set takı modelleri

Kategori: takı modelleri - 82 kere okunduYorum Yazın
Else Silver Gümüş set takı modelleri

Sevgili hanımlar sizlere yine harika bir tasarım sunuyoruz. Biz bayanların en önemli aksesuarları haline gelen takılarımıza bir yenisini daha eklemeye ne dersiniz. Bu harika! Koleksiyonun sahibi olan Else Silver gümüş setleri ile gönlünüzü fed edeceğe benziyor. Gümüş setlerindeki tasarımlar görülmeye değer tasarımların her biri birbirinden muhteşem görünüyorlar.

Else Silver Gümüş set takı modelleri kolyesi, yüzüğü ve küpeleri ile göz kamaştırıyor. Kullanılan özel renkli taşları ise gerçekten harika duruyor. Hanımların gözdesi haline gelen Else Silver takıları bayanların zevkine göre istenilen tüm renkli ve özel tasarımları karşınıza çıkarıyor. Değerli konuklarımız bu özel tasarımları mutlaka görmelisiniz. Koleksiyonda bulunan farklı tasarımları olan Else Silver Gümüş set takı modellerinden mutlaka birine de siz sahip olun.

Modaya uygun hazırlanan koleksiyonda spor kıyafetlerinizle ya da özel bir günde çok rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri bulacaksınız. Muhteşem tasarımları ve göz alıcı renkleri ile karşınızda Else Silver Gümüş set takı modelleri bakalım sizler nasıl bulacaksınız. Bu özel koleksiyonu sizlerin beğenisine sunuyoruz…

Else Silver Gümüş set takı modelleri

gümüş set modeli

Else Silver Gümüş set

siyah yaprak modeli

renkli özel taşlarla süslenmiş gümüş set

Else Silver Gümüş set takı modeli

gümüş incili set takım

özel bir tasarım Else Silver Gümüş set modeli

harika gümüş set takımı

Else Silver Gümüş set takı modelleri siz özel hanımlar için bir arada


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!