eldiven lif modelleri

Kategori: örgü modelleri - 95 kere okunduYorum Yazın
eldiven lif modelleri

Sevgili hanımlar sizler de farklı tasarım lif modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eldiven lif modelleri ile sizlere birçok alternatif sunuyoruz. Lifleri dilediğiniz gibi örebilirsiniz. Şekil bizden örmek sizden. Hanımlar farklı tasarım lif modelleri için kolları sıvayın. Bu modeller hem çok şirin hem de kullanışlı.

Eldiven lif modellerini birçoğunuz biliyordur. Fakat ben bilmeyenler ve yeni model arayışı içine giren hanımlar için birkez daha sitede paylaşmak istedim. Çoğunlukla klasik lif modelleri tercih ediliyor. Yuvarlak ve uzun lif örneklerini de sizler için daha önceki yazımda paylaşmıştım. Şimdi de bir değişiklik yapalım istedim ve birbirinden farklı tasarım eldiven lif modellerini hazırladım. Modellere bayıldığımı söylemek istiyorum. Umarım sizler de beğenirsiniz. Farklı renk iplerle öreceğiniz lifler sizlere de birer uğraş olacak. Şimdiden şişlerinizi ve iplerinizi hazırlayın hanımlar :) Eldiven lif örneklerinin yapımı da kolay. Sizleri yormuyor ve keyifle örüyorsunuz. Aynı zamanda çok da kullanışlı.

2012 eldiven lif modellerini siz değerli hanımlar için biraraya getirdik. Birbirinden şık ve kullanışlı eldiven modellerini siteye ekledik. Sizler de buradaki modellere bakarak kendi koleksiyonunuzu hazırlayabilirsiniz. Evet hanımlar şimdi modellere göz atma zamanı. İşte 2012 eldiven lif modelleri…

2012 eldiven lif modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!