dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli

Kategori: örgü modelleri - 479 kere okunduYorum Yazın
dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli

Sevgili hobici dostlarımız, sizlere yeni bir fikir ve gerçekten harika görünümlü havluluk sunuyorum. Özellikle evde bu işlerle uğraşan siz hanımlar, görünce eminim çok hoşunuza gidecek olan bu havluluk için sizlerde kolları sıvaya bilirsiniz. Hadi birlikte bu harika görünümlü havluluktan hazırlayalım.

Malzemelerimizi sıralayalım: öncelikle evinizde olmazsa olmazlarımızdan bir konserve kutusu ve hatta birkaç tane olması gerekiyor. Ve bir yapıştırıcı, makas, şerit renkli bant, harika görünümlü çiçek desenleri, bir fırça ve silikon tabancası, düz bir tahta, şimdi işleme başlaya biliriz. Bu özel anlatımlı havluluk için tüm malzemelerimiz bunlardan oluşuyor.

Şimdi birlikte yapmaya ne dersiniz? Konserve kutularına öznemle seçtiğimiz çiçek motiflerimizi yerleştiriyoruz. Kenar kısımlarına gelecek şekle şerit bantlarımızı yerleştiriyoruz. Daha sonra bunları özenli ve isterseniz şekilli hallerde hazırladığımız düz tahta üzerine montalıyoruz. Ve banyolarınıza dekoratif şık bir havluluk kazandırıyoruz. Yapımı oldukça kolay ve şık görünümlü dekoratif havluluk sizleri bekliyor değerli hanımlar, paylaştığımız karelerden fikir alabilirsiniz ve kendi dekoratif havluluğunuzu yapabilirsiniz. kolay gelsin!

dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli

dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!