Facebook Grubu Sayfasi

dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli

Sevgili hobici dostlarımız, sizlere yeni bir fikir ve gerçekten harika görünümlü havluluk sunuyorum. Özellikle evde bu işlerle uğraşan siz hanımlar, görünce eminim çok hoşunuza gidecek olan bu havluluk için sizlerde kolları sıvaya bilirsiniz. Hadi birlikte bu harika görünümlü havluluktan hazırlayalım.

Malzemelerimizi sıralayalım: öncelikle evinizde olmazsa olmazlarımızdan bir konserve kutusu ve hatta birkaç tane olması gerekiyor. Ve bir yapıştırıcı, makas, şerit renkli bant, harika görünümlü çiçek desenleri, bir fırça ve silikon tabancası, düz bir tahta, şimdi işleme başlaya biliriz. Bu özel anlatımlı havluluk için tüm malzemelerimiz bunlardan oluşuyor.

Şimdi birlikte yapmaya ne dersiniz? Konserve kutularına öznemle seçtiğimiz çiçek motiflerimizi yerleştiriyoruz. Kenar kısımlarına gelecek şekle şerit bantlarımızı yerleştiriyoruz. Daha sonra bunları özenli ve isterseniz şekilli hallerde hazırladığımız düz tahta üzerine montalıyoruz. Ve banyolarınıza dekoratif şık bir havluluk kazandırıyoruz. Yapımı oldukça kolay ve şık görünümlü dekoratif havluluk sizleri bekliyor değerli hanımlar, paylaştığımız karelerden fikir alabilirsiniz ve kendi dekoratif havluluğunuzu yapabilirsiniz. kolay gelsin!

anlatimli havluluk yapimi modelleri 292x300 dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli

dekoratif anlatımlı havluluk yapımı ve modeli

Gelen Aramalar: şık havluluk yapımı

Yorum yapin

Copyright © 2014 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir. Gormüs oldugunuz rüyaları ikinci bir sitemiz olan rüya tabirleri sitesinden tabirine bakabilirsiniz.