değişik en yeni lif örnekleri 2012-2013

Kategori: örgü modelleri - 112 kere okunduYorum Yazın
değişik en yeni lif örnekleri 2012-2013

Merhaba sevgili hanımlar; Sizlere bu yıl örülen yepyeni lif örneklerini hazırladık. Modeller çok şık ve hiçbiryerde göremeyeceğiniz tam çeyizlik lif modelleri. Siz değerli hanımlar için tasarlanan örnekler anlaşılır bir şekilde görünüyor. Maharetli hanımların ellerinden çıkan lif örneklerine bayılacaksınız..

Değerli hanımlar; lif birçok bayanların evlerinde ördüğü banyoda sabun bezi olarak da kullanılan çok amaçlı sabun bezidir. Farklı modellerle örülen lifler çok hoş bir görünüme sahipler. Hayvan figürlerinin de olduğu örnekler arasında birçok farklı şekiller de bulunuyor. Sizler de evde kendininiz üretebilir ve çok farklı modeller çıkarabilirsiniz. Sevgili hanımlar çeyiz için yirmi taneye yakın lif örüldüğünü biliyorum. Bunun için de model olması gerekir. Sizler için 2012 lif örneklerini hazırladık. Modeller çok şık ve hepsi yeni. Sizler de bu lif örneklerini çok beğeneceksiniz. Ayrıca liflerden ister kendinize ister sevdiklerinize örebilirsiniz. Lif örnekleri renkli iplerle çok hoş görünüyor..

Birçok yerde lif örnekleri ile karşılaşmış olabilirsiniz. Biz sizlere en yeni modelleri araştırdık. Sizlere birçok modeli bir arada sunuyoruz. Farklı lif örnekleri sizleri de şaşırtacak. Ben neden düşünmedim diyebilirsiniz :) Şimdi dilerseniz modellere bir göz atalım. İşte 2012 en yeni lif örnekleri modelleri…


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!