asimetrik etek modelleri 2012

Kategori: giyim modelleri - 7 kere okunduYorum Yazın
asimetrik etek modelleri 2012

Geçen yazdan kendini gösteren ve bu yazında modası olan asimetrik etekler göze çarpıyor. Renk renk, model model olan etekleri her bayan zevkine göre rahatça giyebilir. Yazın sıcağında pantolon giymek istemeyen bayanlar için etekler vazgeçilmez oluyor. Asimetrik etekler yaz aylarında serin serin giyebileceğiniz, kumaş ve renkleri ile yazın modası haline geldi.

Bayanların en çok tercih ettikleri kıyafetlerden biride eteklerdir. Genelde yazın çok giyilen etekler yanı sıra kışında farklı modeller ile giyilebiliyor. Bu yaza damgasını vuracak olan asimetrik etekler, farklı modelleriyle görenleri hayran bırakıyor. Her yerde giyebileceğiniz etekler size farklı bir görünüm kazandırıyor. Bu nedenle gittiğiniz bir yerde hemen dikkat çekebilirsiniz. Renkler arasında seçimin kolay olduğu etekler genelde bütün renkler ile kullanılmış ve hoş bir hava sağlamış bulunuyor. Değişik kesimlerle de bayanların zevkleri konuşmuş oluyor. Eğer asimetrik eteklerden kendiniz diktirmek isterseniz kesimleri daha farklı ayarlayarak bir bütün oluşturabilirsiniz. Eteklerin modası hiç bir zaman geçmedi, geçmezde. Asimetrik etekler şimdiden çoğu bayanın gözdesi haline gelmiş bile. Yaz aylarında vitrinlerde yerini alacak olan asimetrik etekleri kaçırmayın derim.

Etekler bayanları zarif gösteren kıyafetlerden bir tanesidir. Bunun için vücudunuza uygun etekleri seçmek bayanlar için daha iyi olur. Birbirinden güzel asimetrik etekler arasında tercih edilen tül kumaşlarda eteği fazlasıyla belli ediyor. Bu yılın modası olan asimetrik etekler çok trend olması ile birlikte yazında gözdesi olacaktır. Sizler için derlediğimiz asimetrik eteklerden bir kaç modeli zevkinize sunuyoruz..

2012 asimetrik etek modelleriEtiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!