Facebook Grubu Sayfasi

anlatımlı bere modelleri 2012

Merhaba hünerli bayanlar… 2012 yılının ilk aylarında çok çetin geçen kış yaşıyoruz. Bu soğuk günlerde kafadan üşütmemek için herkesin mutlaka bir bere takması gereklidir. Bu bere çeşitleri arasında ev hanımlarının hünerleri yine konuşacak gibi. Örgü bere modelleri ve çeşitleri arasında en güzel bir modeli seçip sitemize ekleyerek siz bayanlara anlatımını ve yapılışını açıkladık, sizlere kalan ise hünerlerinizi konuşturmak olacak. Umarız sizler için seçtiğimiz bu bere modelini beğenirsiniz. İlerleyen günlerde yeni bere modellerini sitemize eklemeye devam edeceğiz.

orguberemodeli 300x176 anlatımlı bere modelleri 2012

Bere yapılışları: İp: 100 gr Şiş: 5 numara
Bereye 86 ilmekle başlayın. 1 düz,
1 ters lastik olarak 5 cm örün. Üzerine
2 sıra düz örgüden sonra ikinci renk iplik ile örnekle devam edin. Örnek bitiminden sonra 16 cm devam edin.
2 düz, 2 ters olarak 4 sıra örün. Üzerine 2′şer ilmeği toplayarak eksiltin. 2 sıra sonra tekrar eksilterek uzun ilmeklerle tepe kısmını toplayın. Ponponlar yaparak dikin.

örgü bere yapılışı
beremodeliorgu 300x250 anlatımlı bere modelleri 2012

Gelen Aramalar: bere modelleri anlatml,anlatımlı bere modelleri,bere modelleri 2012,2012 bere modelleri anlatımlı,bere modelleri anlatımlı
Etiketler: , ,

Yorum yapin

Copyright © 2014 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir. Gormüs oldugunuz rüyaları ikinci bir sitemiz olan rüya tabirleri sitesinden tabirine bakabilirsiniz.