akabe tv duvar ünite modelleri 2012

Kategori: ev dekorasyonu modelleri - 180 kere okunduYorum Yazın
akabe tv duvar ünite modelleri 2012

Ülkemizin ünlü mobilya markalarından Akabe mobilya ile sizlere özel tasarımlarını sunuyoruz. Akabe mobilya ev dekorasyonun her alanında farklı çalışmalarını gösteriyor. Her tasarım özenle hazırlanıp sizlerin zevkine bırakılıyor. Her tasarımın ayrı bir güzelliği olan modellerde evinizin tam anlamıyla konsept’ine uygun hazırlanıyor. Olan üstü çalışmalara imza atan Akabe mobilya ile harika tasarımları olan tv duvar ünitelerini sizler için bir araya getirdik.

Ewet en yeni modellerinden oluşan tv ünitelerinde yapılan çalışmaları mutlaka görmelisiniz. O kadar farklı alanlar için hazırlanmış ki salon takımları ile harika kombine olmuş görünüyorlar. Değerli konuklarımız eğer yeni bir tv ünitesi düşünüyorsanız mutlaka Akabe mobilya mağazalarına uğramanızı tavsiye ediyorum.

Değerli konuklarımız Akabe mobilya sizlerin yaşam alanlarına göre de tasarımlarını üretiyor sizler tasarlayın onlar yapsın farklı bir ambiyans’ı yakalamış olun. Hanımlar ve beyler farklı ve muhteşem görünümlere imza atan akabe mobilya’dan işte sizlere 2012 tv duvar ünite modellerinden oluşan paylaşımımızı sunuyoruz. Gördüğünüzde emin olun çok beğeneceksiniz. En güzel karelerden oluşan tv ünitelerini bakalım sizler nasıl bulacaksınız…

2012 akabe tv duvar ünite modelleri

Arrows Tv Ünitesi akabe

Rings Tv Ünitesi

Spider Tv Ünitesi

Ebru Avangard Duvar Ünitesi

Elephant Tv Ünitesi

Papatya Tv Ünitesi

Clariss Tv Ünitesi

Polo Tv Ünitesi

Dream Tv Ünitesi

Crea Tv Ünitesi

Beys Tv Ünitesi

White Line Duvar Ünitesi

Ferrari Duvar Ünitesi

Short Lines Tv Ünitesi

Afromezya Tv Ünitesi

Elegance Tv Ünitesi

Avangart Tv Ünitesi

Beys Tv Ünitesi


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

akabe tv duvar ünite modelleri 2012 (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Şerif Ali Nikbay diyor ki:

    fiyatlar ile ilgili birşey yazmamışsınız siteye birde ölçüleri verdiğimizde salona uygun yapılabiliyormu renk seçeneğimiz varmı ?