2014 iphone 6’nın özellikleri ve modelleri

Kategori: telefon modelleri - 43 kere okunduYorum Yazın
2014 iphone 6’nın özellikleri ve modelleri

Apple üreticilerinin hazırlamış olduğu yeni 2014 tasarımı gizlide olsa sonunda medyada tanıtıldı. Gizlilik içinde hazırlanmış olsa da yapılan araştırmalar sonucunda özellikleri ile sunuldu. İphone 6 diğer tasarımlarından daha üst düzeyde hazırlandı. Su geçirmez özelliği ile simdi den dikkatleri dikkatleri topluyor. Telefonların su geçirmez özellikte olması gerçekten uzak bir düşünce gibi olsa da yapılan araştırmalar bu yönde olduğunu gösteriyor. Bizlerde merakla bekliyoruz.

Sanal oyun oynamayı sevenler için ise geliştirilmiş özelliği olan İphone 6’nın klavye üzerinden yüksek kaliteli oyun oynama özelliğine sahip olması ise dikkatleri çekiyor. İphone 6’nın projeksiyon cihazını andıran bu özelliği ile harika oyun keyfini sunuyor. Çok kısa zaman içinde yeni tasarımını hazırlayıp sunan Apple Bu yüksek kaliteli modeli ile dünya çapında fazlasıyla sükse yapacak gibi bu durumda diğer firmaların ne tür bir model çıkaracağı da merak konusu.

İphone 5’in ardında çıkarılan Bu özel tasarım diğer modelin bir kat daha fazla özelliğine sahip görünüyor. İphone takipçilerinin merakla beklediği bu özel tasarımın fiyatı ise halen daha belirsiz görünüyor. Tasarım harikası olan İphone 6 ile sizlere görsel bir şölen sunalım dedik ve umarım sizlerinde beklentisi bu doğruda olur…

iphone 6’nın özellikleri ve modelleri

iphone 6'nın özellikleri ve modelleri

iphone 6’nın özellikleri ve modelleri

iphone 6'nın özellikleri ve modelleri1

iphone 6’nın özellikleri ve modelleri1

iphone 6'nın özellikleri ve modelleri2

iphone 6’nın özellikleri ve modelleri2

iphone 6'nın özellikleri ve modelleri3

iphone 6’nın özellikleri ve modelleri3


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!