Facebook Grubu Sayfasi

2014 iphone 6′nın özellikleri ve modelleri

Apple üreticilerinin hazırlamış olduğu yeni 2014 tasarımı gizlide olsa sonunda medyada tanıtıldı. Gizlilik içinde hazırlanmış olsa da yapılan araştırmalar sonucunda özellikleri ile sunuldu. İphone 6 diğer tasarımlarından daha üst düzeyde hazırlandı. Su geçirmez özelliği ile simdi den dikkatleri dikkatleri topluyor. Telefonların su geçirmez özellikte olması gerçekten uzak bir düşünce gibi olsa da yapılan araştırmalar bu yönde olduğunu gösteriyor. Bizlerde merakla bekliyoruz.

Sanal oyun oynamayı sevenler için ise geliştirilmiş özelliği olan İphone 6′nın klavye üzerinden yüksek kaliteli oyun oynama özelliğine sahip olması ise dikkatleri çekiyor. İphone 6′nın projeksiyon cihazını andıran bu özelliği ile harika oyun keyfini sunuyor. Çok kısa zaman içinde yeni tasarımını hazırlayıp sunan Apple Bu yüksek kaliteli modeli ile dünya çapında fazlasıyla sükse yapacak gibi bu durumda diğer firmaların ne tür bir model çıkaracağı da merak konusu.

İphone 5′in ardında çıkarılan Bu özel tasarım diğer modelin bir kat daha fazla özelliğine sahip görünüyor. İphone takipçilerinin merakla beklediği bu özel tasarımın fiyatı ise halen daha belirsiz görünüyor. Tasarım harikası olan İphone 6 ile sizlere görsel bir şölen sunalım dedik ve umarım sizlerinde beklentisi bu doğruda olur…

iphone 6′nın özellikleri ve modelleri

iphone 6 ozellikleri modelleri 300x171 2014 iphone 6nın özellikleri ve modelleri

iphone 6′nın özellikleri ve modelleri

iphone 6 ozellikleri modelleri1 300x170 2014 iphone 6nın özellikleri ve modelleri

iphone 6′nın özellikleri ve modelleri1

iphone 6 ozellikleri modelleri2 300x234 2014 iphone 6nın özellikleri ve modelleri

iphone 6′nın özellikleri ve modelleri2

iphone 6 ozellikleri modelleri3 300x176 2014 iphone 6nın özellikleri ve modelleri

iphone 6′nın özellikleri ve modelleri3

Gelen Aramalar: telefon modelleri,yeni telefon modelleri,TELEFON MODELLERİ 2014,2014 telefon modelleri,yhs-ddc_bd

Yorum yapin

Copyright © 2014 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir. Gormüs oldugunuz rüyaları ikinci bir sitemiz olan rüya tabirleri sitesinden tabirine bakabilirsiniz.