2012 yeni çocuk gelinlik modelleri

Kategori: gelinlik modelleri - 72 kere okunduYorum Yazın
2012 yeni çocuk gelinlik modelleri

Sevgili anneler, babalar bu yılda çocuklarınız için birbirinden hoş abiye kıyafetler yanı sıra gelinlikler dikkat çekiyor. Minikleri o küçük gelinlikler içinde görmek çok hoşunuza gidecek olsa gerek. Dilerseniz çocuğunuz için aşağıdaki gelinlik modellerine bakarak fikir edinebilir, tercihlerinizi ona göre yapabilirsiniz.

Yaz aylarının gelmesi ile düğünlerde yoğunlaştı.. Akraba olsun, arkadaş olsun düğünlere gitmezseniz olmaz. Bu durumda genelde çocuklar ön planda olur. Onlar için yeni yıla uygun çeşit çeşit gelinlikler tasarlanmış, üretilmiştir. Ayrıca gelinlikleri sadece düğünlerde değil, çocuklarınız okulun yıl sonu balosunda da giyebilir. Bu nedenle gelinlikler çocukların bir bakımada hayalidir. Hep gelinlik giymek için heves ederler… Sevgili anne, babalar eğer çocuklarınıza yeni tasarım gelinliklerden almak isterseniz modellerden yararlanabilirsiniz. Şunuda unutmayalım çocuğunuza gelinlik seçimi yaparken muhakak çocuklarınızın fikirlerini de almayı unutmayın. Gelinliklerini kendilerinin seçmesi onları mutlu eder :)

2012 çocuk gelinlik modellerinde birbirinden farklı binbir çeşit gelinlik var. Gelinlikler çocuklarınızın bedenine göre uygun gelinlikler mevcut. Dilerseniz birde hep birlikte bakalım gelinlik modellerine. İşte 2012 çocuk gelinlik modelleri.. Keyifli vakitler dilerim…

2012 çocuk gelinlik modelleriBu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

2012 yeni çocuk gelinlik modelleri (4 Yorum)

Yorum Yaz

 1. lee min ho diyor ki:

  bunların fiyatı nerde??

 2. aıjjk ketkat beyaı diyor ki:

  gelilikler çok güzel

 3. nihal diyor ki:

  evet çok güzel ben hepsini sipariş verdim

 4. elif diyor ki:

  nasıl sipariş verdinizki hangi site acaba