2012 sandro line elbise modelleri

Kategori: giyim modelleri - 8 kere okunduYorum Yazın
2012 sandro line elbise modelleri

Her yeni mdayı takip eden, birbirinden güzel modeller ile karşımıza çıkan sandro bu yılda tasarlamış olduğu elbiseler ile karşımıza çıkıyor. Detaylara özenle dikkat edilmiş elbiseler çok konuşuluyor. Mağazalarda yerini alan elbiseler görenleri hayran bırakıyor. Şık, güzel bir görünüm oluşturan elbiseleri hemen almanızı tavsiye ediyoruz..

Sandro, en kolay giyilebilen bir kıyafet olan elbiseye farklı yorumlar getirerek tüm kadınların kalbini çalıyor. Desen, model ve rekleri ile farklı şekilde bir görünüm oluşturan elbiseler, şıklığın kapısınıda çalmadan geçemiyor. Her yerde giyebileceğiniz elbiseler sizle bütünleşince sahip olduğunuz güzelliği tam anlamıyla ortaya çıkaracaksınız. Sandro, tasarladığı elbiselerinde; saks mavisi, kırmızı, turkuaz, pembe ve vizon gibi renkler kullanmış. Elbiselerin üst kısımlarına eklediği tül detaylar da göze çarpmıyor değil. Elbiselerin her bir detayına dikkat edilmiş olmalı ki gören herkes hayran kalıyor. Sırt dekolte üzerine tül kumaş ile yapılmış olan detayda gözdenkaçmıyor. Sandro, tasarlamış olduğu şık elbiseleri ile bir kez daha tüm gözleri üzerinde topladı. Sandro’nun tasarladığı elbiseler mağazalarda yeini aldı bile, sizde daha fazla zaman kaybetmeden gidip bir göz atın..

2012 sandro line elbise modelleri bayanların çok hoşuna gidecek. Hoş tasarımları ile sandro line elbiseler çok beğeniliyor. Sizlerin zevkine göre tasarlanmış olan elbiseler şıklığınızı yine konuşturacak gibi gözüküyor. Sizlere bir fikir açısından sandro line elbise çeşitlerinden hazırladığımız birkaç modeli beğeninize sunuyoruz. İyi alışverişler..

2012 sandro line elbise modelleri


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!