2012 pullu boncuklu salon takımı örnekleri

Kategori: dantel modelleri - 114 kere okunduYorum Yazın
2012 pullu boncuklu salon takımı örnekleri

Merhaba sevgili hanımlar; bugün sizlere el işi göz nuru şahane dantel salon takımı modellerini sunmak istiyorum. Hem de incikli boncuklu olan bu dantel salon takımı örnekleri. Sizlerin de bildiği gibi artık dantelin yerini pullu boncuklu salon takımları aldı. Pullu boncuklu salon takımları modellerine bayanlar büyük ilgi gösteriyor.

Her genç kızın çeyizinde olması gereken salon takımları artık dantel değil. Günümüzde hazır salon takımları dantele rağbeti azalttı. Bu yüzden artık hazıra yönelik modeller tasarlanmaya başlandı. Bunlardan biri de pullu boncuklu salon takımı modelleri. İster kasnakta ister 4 eşit boyda çubukla. Hangisini tercih ederseniz onunla başlayabilirsiniz. Bizler sizlere örnek model gösterdik. Yapımı size kalmış :) Sevgili hanımlar sizlerin de bildiği gibi kasnakta salon takımı yapmak epey zahmetlidir. Özellikle pullu olması da bu zahmeti ikiye katlıyor. İşçilik fazla olduğundan salon takımlarının fiyatı da artıyor. Bu sebeple kendiniz yapmak isterseniz daha ekonomik olacaktır.

Pullu boncuklu salon takımları bayanlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Çeyiz için yapılan bu takımlar yeni gelinin evine çok yakışacak. Hem gösterişli hem de havalı duran bu modeller sizlerin de çok hoşuna gidecek. İşte 2012 pullu boncuklu salon takımı modelleri…

2012 pullu boncuklu salon takımı örnekleri
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!