2012 modern vestiyer modelleri

2012 modern vestiyer modelleri

Ünlü mobilya markaları artık eski model vestiyerlere yer vermiyor. Onların yerini daha şık ve fonksiyonel modern vestiyerler aldı. Evde düzeni sağlamak adına vestiyerler büyük önem taşır. Ceketlerinizi, montlarınızı, misafirlerinizin ayakkabılarını rahatça koyabileceğiniz vestiyerler evimizin en önemli eşyalarından biridir.

Vestiyer modelleri artık daha kullanışlı ve cam detayları da ön planda tutulmuş. Bu da evinizi daha derli toplu gösterecektir. Kapaklı vestiyer modelleri daha çok tercih ediliyor. Boydan boya olan modeller de yine evinizin planına göre tercih edilebilir. Evinizde uygun bir yer varsa gömme olarak da kullanabilirsiniz. Kullanışlı bir vestiyer istiyorsanız mutlaka kapaklı modelleri seçmelisiniz. Ünlü mobilya markaları bünyesinde yer alan vestiyerler sizlere ürün çeşitliliği ile seçenek sunuyor. Mobilya sektöründe vestiyerler ayakkabı dolaplı ve aynalı modellerden oluşmaktadır. Vestiyer hem şık hem de kullanışlı olmalıdır. Evinizde bir aksesuar unsuru olarak da kendini göstermesi gerekir. Siz de modern vestiyer gruplarından istediğiniz modeli seçip evinizde yer verebilirsiniz. Hem konuklarınız hem de siz bu şıklığa hayran kalacak!

Değerli ziyaretçilerimiz 2012 modern tarza üretilen vestiyer modellerini mobilya mağazalarından kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz eklediğimiz modellerden de beğendiğinizi kendiniz de yaptırabilirsiniz. İşte modern vestiyer modelleri…Resimleri büyük boyutlarda görmek için resime tıklayınız.

2012 modern vestiyer modelleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!