2012 iğne oyasi yazma modelleri

Kategori: iğne oyası modelleri - 116 kere okunduYorum Yazın
2012 iğne oyasi yazma modelleri

Merhaba sevgili  hanımlar bayanlar, bu sene iğne oyaları çok revaçta! Özellikle de yazma modellerinde yerini alan ve kenar süslemesi olarak kullanılan iğne oyaları bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Hatta internetten harıl harıl yeni örnekler arıyorlar. Bu da kültürümüzü asla unutmadığımız anlamına geliyor.

İğne oyası günümüzde hala kullanılmakta. Özellikle de genç kızlar çeyizleri için mutlaka iğne oyalı işleme kullanır. Tülbent kenarı için, havlu için iğne oyaları sıkça tercih edilmekte. Bayanlar sizler için 2012 yılına özel yeni model iğne oyası örneklerini araştırdım. Daha önce hiçbir yerde örneğine rastlayamayacağınız modelleri sitemize ekledim. Çok farklı örnekler siz değerli hanımların maharetli ellerine kalıyor. Sizler de yaratıcılığınızı kullanıp şahane modeller çıkarabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve el becerisinde ustayım diyorsanız bu örnekleri kolayca çıkaracağınızı düşünüyorum. İğne oyası kolay bir el sanatı olmadığından özen ve dikkat isteyen bir el işidir.

Sevgili hanımlar, sizlerin de bildiği gibi artık eski el işi işlemeleri çok tercih ediliyor. Çünkü günümüzde anadolu kültürüne büyük ilgi var. Bu nedenle genç kızların çeyizleri bu eşsiz el sanatları ile süsleniyor. Şimdi sizlere 2012 iğne oyası yazma modellerini sunmak istiyorum. İşte modeller…

2012 iğne oyasi yazma modelleriBu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!