2012 derimod yeni trend bayan çanta modelleri

Kategori: çanta modelleri - 157 kere okunduYorum Yazın
2012 derimod yeni trend bayan çanta modelleri

Merhabalar hanımlar..Moda tutkunları işte karşınızda yeni trend Derimod çanta modelleri ile kaşınızdayız. Bu yıla özel hazırlanan çanta modellerini hazırlayan Derimod farkını gösterdi. Derimod markası giyim konusunda her alanda farklı konsept’ini sunuyor ve siz özel hanımlar için özel tasarımları üretmeye devam ediyor.

Derinin o tüm özelliği ve ağırlığı çantalarda çok şık durmuş. Çok geniş bir ürün yelpazesi olan Derimod çanta modelleri ile farklı bir koleksiyonla karşınızda. Alternatif renk seçenekleri ile farklı modeller ile harika görünen çanta modellerini mutlaka görmenizi istedim ve en güzel tasarımları sizlerle paylaşıyorum.

Her modelin istenilen renklerde olduğunu da hatırlatmak istiyorum. Çok geniş renk seçenekleri bulunan tasarımlar oldukça şık ve modern görünüyorlar. Her ortamda rahatlıkla kullana bileceğiniz modeli mutlaka bulabilirsiniz. Her modelin iç dzaynı elbette farklı ama oldukça kullanışlı modeller. Evet değerli hanımlar çanta meraklıları karşınızda özel tasarımları ve renkleri ile Derimod 2012 bayan çanta modellerini sizlere sunuyoruz…

derimod 2012 yeni trend bayan çanta modelleri

derimod 2012 bayan deri çanta modeli

deri çanta modeli

derimod çanta

çiçekli derimod çanta modeli

deri çanta modeli

derimod deri çanta modeli çok şık

gri derimod çanta modeli

derimod 2012 bayan çanta modeli

harika bir model derimod'dan

bu-senenin rengi ve ayrıca çantada da ayrı bir güzel duruyor

en güzel derimod 2012 bayan çanta modelleri karşınızda..


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!