2012 çeyizlik yorgan modelleri

Kategori: ev tekstili modelleri - 115 kere okunduYorum Yazın
2012 çeyizlik yorgan modelleri

Merhaba bayanlar ve evlenecek olan gelin adayları… Çeyizlik yorganlar Türkiye’nin heryerinde talep görüyor. Doğusu ve batısıyla her kesim bu yorganları tercih ediyor. Geleneksel yorgan olması da ekstra avantaj oluyor. Kendi kültürümüzü de yaşatmaya devam ediyoruz. Çeyizlik yorganlar Türkiye’yenin dört bir yanında ilgi görüyor ve ustaların ellerinden çıkıyor.

Değerli hanımlar sizler de çeyiz hazırlıkları yapıyorsanız sizlere harika yorgan modellerini hazırladım. Üstelik hepsi elişi. Ustaların özenle diktiği ve sizin tercih ettiğiniz yünlerle hazırlanan yorganlar, çeyizlerin baştacı oluyor. Bu yorganlar hem kullanışlı hem de sizleri kış aylarında sıcacık ısıtacak. Saten kumaşla çevrelenmesi de ayrıca bir hava katıyor. Bütün genç kızların çeyizinde olması gereken bişey varsa o da elişi yorganlar oluyor. Dilediğiniz renklerdeki saten kumaşlarla seçiminizi yapıp ustlara emanet edebilirsiniz. Onlar sizlere en iyi şekilde dikip verecektir. İşi uzmanına bırakmakta fayda var. Çeyizinize birazcık olsun katkıda bulunabilirsek ne mutlu bize. Umarım modelleri beğenirsiniz :)

Değerli ziyaretçilerimiz; Elişi yorgan modelleri eskiden günümüze kadar gelen geleneksel çeyizlik yorganları şimdiler de yine çeyizlerin baştacı. Bizler de sizlere Saten kumaşla çevrelenmiş ve özenle dikilmiş elişi yorgan modellerini sunuyoruz. İşte 2012 çeyizlik yorgan modelleri.. Şimdiden kolay gelsin hanımlar :)

2012 çeyizlik yorgan modelleri


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!