2012 casio bayan & erkek saat modelleri

Kategori: saat modelleri - 118 kere okunduYorum Yazın
2012 casio bayan & erkek saat modelleri

Zaman herkes için önemlidir ve bunu önemli markaların hazırladığı modelleri ile takip etmek ve taçlandırmak daha da bir başka oluyor. Casio’nun hazırladığı 2012 erkek & bayan saat modellerini demek ki daha görmediniz:) özellikle beylerin saat kullanmak gibi bir alışkanlığı bulunur. Günümüzde ise artık erkek & bayan fark etmiyor çünkü herkes için zaman önemli. Bayanlar için tasarlanan modellerde büyük boyutlarda olduğunu görüyoruz spor duruşları ile renkli görüntüsüyle göz dolduruyorlar.

Metal ve deri kordondan oluşan renkli tasarımların yanında küçük boyuttalar da olan modelleri de göreceksiniz. Renkli aksamlardan oluşan tasarımları spor kıyafetlerinizle kombine edebilir ve casio markasıyla havanızı artıra bilirsiniz. Erkek modellerinde daha çok dijital ekran tercih edilmiş genelde gençlerimizin kullandığı dijital ekran renkli kordonlarıyla da çok şık duruyor.

casio bayan saat modeli

Erkek casio modellerinde deri kordonları da görüyoruz tasarım harikası casio tüm zamanların en ünlü markaların arasında ve yaptığı işin hakkını veriyor. 2012 yılına hazırladığı konsepte bulunan erkek & bayan modellerini bir araya getirdik. Şık ve modern tasarımların bulunduğu casio saat modellerini sizlerin huzuruna ve beğenisine sunuyoruz…

2012 casio bayan & erkek saat modelleri

metal casio bayan saat modeli

deri kordonlu casio saat modeli

krem kordonlu casio bayan saat

şık mavi kordonlu casio bayan saat

casio bayan saat modelleri 2012

erkek casio saat modeli

modern erkek casio saat modeli

casio erkek saat modelleri 2012

siyah erkek casio saat modeli

kırmızı dijital ekran casio erkek saat modeli


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!