Facebook Grubu Sayfasi

2012 boncuk ve pul işi modelleri

Sevgili hanımlar evlenecek kızlar; el işine merakınızı bilmeyen yoktur. Bizler de sizlere en özel dantel ve örgü modellerini sunmaya devam ediyoruz. Bugün sizler için boncuk ve pul işlemelerinin örneklerini hazırladım. Buradaki örneklere bakarak dilediğiniz kumaşa, havluya, tülbente işleyebilir ve harikalar yeni modeller yaratabilirsiniz.

Salon takımı modellerinde genellikle kullanılan boncuk ve pullar havlular için de tercih edilebiliyor. Hatta tülbentlerin kenarlarını süslemek için de kullanılıyor. Çok da güzel duruyor. Sizler de kendi yaratıcılığınızı kullanarak şahane örnekler çıkarabilirsiniz. Hanımlar kendinize güveniyorsanız bu modellerden daha iyisini yapabilirsiniz. Boncuk ve pul işi diğer dantel işlerinden daha basit. Evde kendinize uğraş istiyorsanız bu örneklerden çıkarıp işe koyulabilirsiniz. Hem meşgale hem de çeyiz için ön hazırlık yapmış olursunuz. 2012 boncuk ve pul işi modelleri hiçbiryerde göremeyeceğiniz modeller maharetli hanımların ellerinden çıkıp sizlerle buluşuyor.

Dantel ve örgü de ev hanımlarının üstüne yoktur. Bizler de bunu bildiğimiz için onlara en iyi şekilde modelleri ulaştırmaya çalışıyoruz. En yeni modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizler için hazırlamış olduğum modellere bir göz atalım. İşte 2012 boncuk ve pul işi modelleri.. Şimdiden kolay gelsin hanımlar icon smile 2012 boncuk ve pul işi modelleri

2012 boncuk ve pul işi modelleri

Gelen Aramalar: boncuk işleri,isleme ornekleri,pul işleme,kasnakta tığ ile boncuk işi,pul boncuk işleme
Etiketler:

Yorum yapin

Copyright © 2014 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir. Gormüs oldugunuz rüyaları ikinci bir sitemiz olan rüya tabirleri sitesinden tabirine bakabilirsiniz.