2012 boncuk ve pul işi modelleri

Kategori: Genel - 112 kere okunduYorum Yazın
2012 boncuk ve pul işi modelleri

Sevgili hanımlar evlenecek kızlar; el işine merakınızı bilmeyen yoktur. Bizler de sizlere en özel dantel ve örgü modellerini sunmaya devam ediyoruz. Bugün sizler için boncuk ve pul işlemelerinin örneklerini hazırladım. Buradaki örneklere bakarak dilediğiniz kumaşa, havluya, tülbente işleyebilir ve harikalar yeni modeller yaratabilirsiniz.

Salon takımı modellerinde genellikle kullanılan boncuk ve pullar havlular için de tercih edilebiliyor. Hatta tülbentlerin kenarlarını süslemek için de kullanılıyor. Çok da güzel duruyor. Sizler de kendi yaratıcılığınızı kullanarak şahane örnekler çıkarabilirsiniz. Hanımlar kendinize güveniyorsanız bu modellerden daha iyisini yapabilirsiniz. Boncuk ve pul işi diğer dantel işlerinden daha basit. Evde kendinize uğraş istiyorsanız bu örneklerden çıkarıp işe koyulabilirsiniz. Hem meşgale hem de çeyiz için ön hazırlık yapmış olursunuz. 2012 boncuk ve pul işi modelleri hiçbiryerde göremeyeceğiniz modeller maharetli hanımların ellerinden çıkıp sizlerle buluşuyor.

Dantel ve örgü de ev hanımlarının üstüne yoktur. Bizler de bunu bildiğimiz için onlara en iyi şekilde modelleri ulaştırmaya çalışıyoruz. En yeni modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizler için hazırlamış olduğum modellere bir göz atalım. İşte 2012 boncuk ve pul işi modelleri.. Şimdiden kolay gelsin hanımlar :)

2012 boncuk ve pul işi modelleri


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!