2012 bayan kaşkol modelleri

Kategori: aksesuar modelleri - 12 kere okunduYorum Yazın
2012 bayan kaşkol modelleri

Soğuk hava şartlarından korunmak için kullandıklarımız kaşkollar artık aksesuar olarak da kullanılmaya başladı. 2012 kaşkol modelleri de yine birbirinden şık olarak tasarlandı. Hem el örgüsü hem de düz kumaşlardan yapılan kaşkollar, siz bayanların çok hoşuna gidecek.

Havaların iyice soğumaya başlamasıyla bizler de mont ve kaşkollara sarıldık. Bayanlara aynı zaman da değişik bir hava da katan kaşkollar çok amaçlı kullanılıyor. renk renk desen desen hepsi çok şıklar. Sizleri soğuk kış günlerinde sıcacık saracaklar. Bayanlar kendiniz de evde rahatlıkla örebilirsiniz. beğendiğiniz bir model varsa uygun ipi alarak harikalar yaratabilirsiniz. Aynı renk iplerle bere de yaparsanız takım olarak da kullanabilirsiniz. Evet hanımlar kış aylarına hazırlıklı olun ve kaşkollarınızı hazırlayın. Malum havalar giderek soğuyor. Önleminizi alın derim :) 2012 kaşkol modelleri çok zarif ve şık görünüyor.
 bayan kaşkol modelleri 4
Değerli bayanlar kaşkol örnekleri isterseniz sitede bulabilirsiniz. Sizlere en trend kaşkollardan oluşan koleksiyonu siteye ekledik. Pastel tonlardaki kaşkollar kış rengine de çok uygun. Canlı renklerde mevcut. Dilerseniz modellere bir göz atalım…

bayan kaşkol modelleri 2012

 bayan kaşkol modelleri
 bayan kaşkol modelleri 1
 bayan kaşkol modelleri 2
 bayan kaşkol modelleri 3
 bayan kaşkol modelleri 5
 bayan kaşkol modelleri 6
 bayan kaşkol modelleri 7


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

2012 bayan kaşkol modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. pervin engin diyor ki:

    son kaşkol(halka halka olan)harika